JK Vändra Vaprus II tubli, kuid sellest liidri vastu ei piisanud!

Laupäeval, pidasid ka IV liiga pallimehed oma kuuenda vooru mänge, nende seas ka meie meeste teine esindus, kes võõrustas kodusel Pärnu kunstmurul külla sõitnud liidermeeskonda Tartu FC Pubi Trehvi. Vastamisi läksid võistkonnad kellest üks ei ole tundud käesoleval hooajal kaotusekibedust ja teine kellel ei ole õnnestunud kogeda võidurõõmu. Sellest hoolimata ei läinud meie noored mängumehed kohtumisele kaotusemõtetega, sest antud liigas on tegelikkuses kõik võimalik. Esimesel poolajal korralikult treeneri juhiseid täitnud meeskond kaitses tugeva vastase vastu sedavõrd kenasti, et esimese 45 minuti jooksul suutsid tartlased meie raami tabada vaid korra ja seda sõna kõige otsesemas tähenduses, sest 20 meetrilt teele saadetud karistuslöök lendas kiirelt ja täpselt põiklatti, millest ta saama kiirelt ja tugevalt väljakule tagasi lendas. Omad poolikud üritused olid ka kodumeeskonnal, kuid selliseid millest väravat olnuks tahtnud loota, kahjuks ei tekkinud. Tubli kaitsetöö tulemusena mindigi puhkama 0:0 seisult, mis kohtumise lõpptulemusena oleks kindalsti meie poistele rahuldust pakkunud.

Teine poolaeg hakkas aga Tartu klubi pall palju kiiremini veerema, kuid sellest olenemata midagi üliohtlikku siiski korda ei saadetud. Ohtlikuks hakkasid muutuma läbisöödud kesk- ja äärekaitsja vahelt, millest ka lõpuks vastane oma tahtmise sai. Nimelt esmalt eksis positsioonivalikul meie vasakkaitsja, seejärel lollitas vastase ründaja ära meie teise kaitsja ja saatis terava nurga alt värava esisele tugeva söödu, kust mitmest mehest see pall läbi läks ning tagumises postis seigelnud Trehvi mängija selle õnnega pooleks postipõrkest 1:0 seisuks lõi. Kripeldama jääb asjaolu, et hetk enne vastase väravat tekkis hea võimalus meie ründjal Elvisel, kellel aga vastase keskkaitse kingitust pika võidujooksu järel väravaks realiseerida ei õnnestunud. Kohtumise lõpupoole lisasid võõrad oma arvele veel ühe kolli, mis löödi karistuslöögi järgsest saginast. Lähimad mängijad apelleerisid küll suluseisule, kuid meie kahjuks ja vastase õnneks see seekord fikseerimata jäi. Kohtumine lõppeski teenitult seisuga 2:0 külalistele. Peale sellist mängu said poisid juurde kindlasti enesekindlust ja julgust kohtuda siin liigas kellega iganes, sest mäng mängult on meeskond näidanud, et heal päeval võidu koju toomine ei ole enam kaugel. Soovime noortele jõudu ja jaksu, et pea püsti hoida ja, et esimesed tööga teenitud viljad peagi põske pistetakse.

Your rating: Puudub Average: 5 (3 votes)