Suvised treeningud/turniirid/mängud 17.06.2019 - 1.09.2019

Suvised treeningud/turniirid/mängud 17.06.2019 - 1.09.2019

Esmaspäev 17.06

11.00 Tabasalu laager (staadion)

15.00 Tabasalu laager (staadion)

17.00 U9 EMV turniir (staadion)

 

Teisipäev 18.06

11.00-15.30 2008-2011 lapsed sõprusturniir (staadion)

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Kolmapäev 19.06

11.00 Tabasalu laager (staadion)

15.30 Tabasalu laager (staadion)

16.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (kunstmuru)

16.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (kunstmuru)

 

Neljapäev 20.06

11.00 Tabasalu laager

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

16.00 Tabasalu laager (kunstmuru)

18.30 EMV Esiliiga B JK Vändra vaprus - Võru FC Helios

 

Reede 21.06

11.00 Tabasalu laager

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Laupäev 22.06

-

 

Pühapäev 23.06

-

 

Esmaspäev 24.06

-

 

Teisipäev 25.06

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Kolmapäev 26.06

U9 EMV turniir Pärnus - info meilile

 

Neljapäev 27.06

Pärnu Summer Cup U13, U10, U9 - Info meilile

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

19.30 EMV Esiliiga B FC Nõmme United - JK Vändra Vaprus (Männiku staadion) - väljasõit tanklast 16.45!

 

Reede 28.06

Pärnu Summer Cup U13, U10, U9 - info meilile

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

Mehed iseseisev treening

 

Laupäev 29.06

Pärnu Summer Cup U13, U10, U9 - info meilile

19.30 Mehed treening (staadion)

 

Pühapäev 30.06

Pärnu Summer Cup U13, U10, U9 - info meilile

 

JUULI

Esmaspäev 1.07

19.30 EMV Esiliiga B JK Vändra Vaprus - Pärnu JK (staadion)

 

Teisipäev 2.07

-

 

Kolmapäev 3.07

19.00 Mehed treening (kunstmuru)

 

Neljapäev 4.07

19.00 Mehed treening (kunstmuru)

 

Reede 5.07

-

 

Laupäev 6.07

19.00 EMV Esiliiga B JK Volta - JK Vändra Vaprus (Sõle staadion)- väljasõit 16.15!

 

Pühapäev 7.07

-

 

Esmaspäev 8.07

 

Teisipäev 9.07

-

 

Kolmapäev 10.07

2007 grupp Itaalias

 

Neljapäev 11.07

2007 grupp Itaalias

 

Reede 12.07

2007 grupp Itaalias

 

Laupäev 13.07

2007 grupp Itaalias

 

Pühapäev 14.07

2007 grupp Itaalias

 

Esmaspäev 15.07

2007 grupp Itaalias

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Teisipäev 16.07

17.00 EMV U17 Sakus - info meilile

 

Kolmapäev 17.07

Tüdrukute turniir Kokkolas

 

Neljapäev 18.07

Tüdrukute turniir Kokkolas

13.45 Tori nooremate grupp treening (Tori)

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (kunstmuru)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (kunstmuru)

18.00 Emade/naiste treening (kunstmuru)

19.15 Mehed treening (kunstmuru)

 

Reede 19.07

Tüdrukute turniir Kokkolas

19.15 Mehed treening (kunstmuru)

 

Laupäev 20.07

Tüdrukute turniir Kokkolas

19.00 EMV Esiliiga B Nõmme Kalju FC - JK Vändra Vaprus (Hiiu staadion) - väljasõit tanklast 16.15

 

Pühapäev 21.07 

Tüdrukute turniir Kokkolas

 

Esmaspäev 22.07

14.45 Tori vanemate grupp (Tori)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening staadion

 

Teisipäev 23.07

-

 

Kolmapäev 24.07

-

 

Neljapäev 25.07

14.45 Tori vanemate grupp (Tori)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Reede 26.07

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Laupäev 27.07

11.00 EMV U17 Kuusalus - info meilile

19.00 EMV Esiliiga B JK Vändra Vaprus - Keila JK (staadion)

 

Pühapäev 28.07

-

 

Esmaspäev 29.07

Saaremaa Cup U13, U10 - info meilile

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Teisipäev 30.07

Saaremaa Cup U13, U10 - info meilile

17.00 EMV U17 eliitliiga (kunstmuru)

 

Kolmapäev 31.07

Saaremaa Cup U13, U10 - info meilile

 

AUGUST

Neljapäev 1.08

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Reede 2.08

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Laupäev 3.08

19.00 EMV Esiliiga B JK Vändra Vaprus - Tabasalu JK (staadion)

 

Pühapäev 4.08

3-4.08 võimlaik EMV U9 ja U10 turniir Vändras (staadion) - info meilile

 

Esmaspäev 5.08

Mehed iseseisev treening

 

Teisipäev 6.08

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

16.00 2012 ja nooremad poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Kolmapäev 7.08

-

 

Neljapäev 8.08

19.00 EMV Esiliiga B Pärnu JK - JK Vändra Vaprus (Pärnu Rannastaadion)

 

Reede 9.08

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

16.00 2012 ja nooremad poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Laupäev 10.08

10-11.08 võimalik EMV turnii U10 ja U9 vanustele (Vändras) - info meilile

 

Pühapäev 11.08

17.00 EMV U17 eliitliiga Sillamäel - info meilile

 

Esmaspäev 12.08

-

 

Teisipäev 13.08

14:00 U9 turniir Kilingi-Nõmmel

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Kolmapäev 14.08

14.45 tori vanemate grupp treening (Tori)

16.00 2012 ja nooremad poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

 

Neljapäev 15.08

10.30 Rahvaliiga Poseidoniga (staadion)

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

16.00 2012 ja nooremad poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Reede 16.08

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Laupäev 17.08

11.00 EMV U13 Floraga (staadion) - info meilile

19.00 EMV Esiliiga B JK Vändra Vaprus - Võru FC Helios (staadion)

 

Pühapäev 18.08

12.00 Rahvaliiga Poseidoniga (Kilingi-Nõmmes) info meilile

 

Esmaspäev 19.08

-

 

Teisipäev 20.08

13.45 Tori nooremate grupp treening (Tori kool) - jääb ära - pühad!

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori kool) - jääb ära - pühad!

16.00 2012 ja nooremad poisid ja tüdrukud treening (kunstmuru) - jääb ära - pühad!

17.00 2003 - 2007 poisid ja tüdrukud  treening (kunstmuru) - jääb ära - pühad!

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud  treening (kunstmuru) - jääb ära - pühad!

18.00 Emade/naiste treening (kunstmuru)

19.15 Mehed treening (kunstmuru)

 

Kolmapäev 21.08

17.00 U17 eliitliiga Harju JK Rae staadionil

11.00 U13 EMV JK Vändra Vaprus - Pärnu JK (staadionil)

 

Neljapäev 22.08

13.45 Tori nooremate grupp treening (Tori kool)

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori kool)

16.00 2012 ja nooremad poisid ja tüdrukud treening (kunstmuru)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (kunstmuru)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (kunstmuru)

18.00 Emade/naiste treening (kunstmuru)

19.15 Mehed treening (kunstmuru)

 

Reede 23.08

-

 

Laupäev 24.08

17.00 U13 EMV Paide Linnameeskond - JK Vändra Vaprus (info meilile)

 

Pühapäev 25.08

17.00 EMV Esiliiga B Viimsi JK - JK Vändra Vaprus (Viimsi kunstmuru)

 

Esmaspäev 26.08

13.00 U10 turniir Vändras

 

Teisipäev 27.08

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

16.00 2012 ja nooremad poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed trening (staadion)

 

Kolmapäev 28.08

18.00 Rahvaliiga Saarepiigadega staadionil

 

Neljapäev 29.08

18.30 EMV Esiliiga B JK Vändra Vaprus  - FC Nõmme United (staadion)

 

Reede 30.08

11.00 Rahvaliiga Pärnu JK Vaprus Karud

14.45 Tori vanemate grupp treening (Tori)

16.00 2012 ja nooremad poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2003-2007 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

17.00 2008-2011 poisid ja tüdrukud treening (staadion)

18.00 Emade/naiste treening (staadion)

19.15 Mehed treening (staadion)

 

Laupäev 31.08

11.00 EMV U13 Keilaga Vändras (staadion) - info meilile

 

Pühapäev 1.september

31.08-01.09 võimalik U9 ja U10 EMV turniir Otepää/Sindi - info meilile

 

NB! ANTUD KAVAS VÕIB TULLA ETTE ÜKSIKUID MUUDATUSI! SELLEST TEAVITAME AEGSASTI!

 

MÕNUSAT SUVE!

 

Your rating: Puudub Average: 3.3 (135 votes)
Jaga |
veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus