Väikestele kaotus ja võit!

Laupäeval, 12. mai kohtusid meie D klassi noored mängumehed oma esimeses kodumängus Pärnjõel vaid võite tunnistanud FC Kuressaare meeskonnaga. Kohtumine algas Vändrale väga särtsakalt, sest kohe esimesel rünnakul oli vastase väravavahil raskusi Ronaldo Tiismaa kauglöögi tõrjumisega. Mida aeg edasi seda rohkem mängupilt võrdsustus ja Pärnjõe väikesel väljakul sai näha võitlust ja tahet kogu hingest. Poolaja keskel suutsid külalised kohtumist meie poiste rumalast eksimusest juhtima minna. Hetkeline peataolek päädis veel ühe kiire väravaga vastase peast ja kodukantsi poisid olid juba kaheväravalises kaotusseisus. Sellest hoolimata ei jätnud Vändra karud jonni ja üritasid edasi. Tublisti võitlesid väljakul Jan-Erik Enok ja Kevin Künnapas, kes kordamööda eesliinis seigelnud Ronaldot söötudega otsisid. Selle tulemusena lõpetaski ühe korraliku rünnaku Ronaldo soololäbimurdega väravaks. 1:2 aga ei püsinud kaua, sest ka vastased olid ülimalt näljased ja lisasidki oma kontole veel ühe värava. Poolaja viimasel minutil teenisid aga meie poisid penalti, karistusalas käega mängu eest ning meeskonna kapten Ronaldo löögil ei eksinud.

Teist poolaega alustati seisult 2:3, mis andis veel edasiseks lootust. Kuigi mänguline ülekaal kaldus tasapisi külaliste kätte, suutsid vapruslased sellelt seisult tabada vastase väravaposti. Omad momendid tekkisid ka külalistel, millest nad lõpuks ühe ka värvaks realiseerisid. Kõva võitlust jagus kohtumise lõpuni, kuid kohtuniku Marco Lukka lõpuvile kõlades näitas tabloo 4:2 FC Kuressaare kasuks. Kuigi kohati pusiti vastasega kui võrdne võrdsega, siis ikkagi jätkab peale laupäevast mängu Saaremaa meeskond liigat ilma ühegi kaotuseta. Meie poisid on kolmest mängust kogunud 4 punkti, mis annab neile õiguse asetseda tabeli kolmandale reale. Järgmise kohtumise peavad 2000 ja hiljem sündinud poisid Pärnjõel juba sellel laupäeval kell 10.00, kui kohtutakse tabeli hetke viimase koha meeskonna Märjamaa FC Floraga. Tule aita poistel võit koju jätta!!!

Päev hiljem ootasid enesele külla meie poisid külalisi Pärnust, kellega kohtuti sellel aastal esmakordselt. Kui PJK esimese võistkonna vastu hammas kuidagi ei hakanud ja vastu tuli võtta suur kaotus, siis sama klubi teine esindus oli juba hoopis jõukohasem pähkel pureda. Pärnjõel kell 10.00 alanud kohtumine algas jällegi väga võitluslikult ja juba esimesed minutid näitasid, et tulemas on tuline ja võrdne lahing. Vastane püüdis mängida korralikku söödumängu, kuid sellele vanusele omaselt tekkis sellest palju tehnilist praaki, mis oli vesi meie veskile. Ühel vastase eksimusel ei mõelnud antud vanuseklassi üks juhtfiguuridest Germo Pärnik palli võites kaua ja tulistas seisuks 1:0. Võimalusi tekkis väikesele väljakule omaselt mõlemale poolele, kuid julgelt võib väita, et paremad momemdid tekkisd just vastase värava lähistel. Kahjuks ei suutnud aga meie pisikesed pallurid oma üleolekut realiseerida ja karistus oli kiire tulema. Vastane viigistas seisu väga korralikust sooritusest ja seis oli taas nullis. Mõlemad satsid ootasid omade võitu, kuid seekord jättis ilusa löögiga võidu koju meeskonna kapten Marlon Kivisild, kelle pommlööki vastase puurimehel kohtumise viimastel minutitel tõrjuda ei õnnestunud. Sellega heastas kaptenipaela kandev poiss oma tujutsemise mängu keskfaasis, kus rohkem jõudu jonnimise, kui mängimise peale kulus. Seega 2:1 väga magus võit võrdse vastase üle, kellega võõrsil läheb kindlasti ülimalt raskeks. Oma järgmise kohtumise peavad meie väikseimad juba laupäeval, kui nad sõidavad Pärnusse külla tugevale Kalevi SK esindusele, keda võib ilma liiladamata pidada üheks liiga favoriidiks. Edu põnnidele!

Your rating: Puudub Average: 5 (4 votes)