Duubel 1:4!

Duubel 1:4!

Pühapäeva keskpäeval tegid oma järjekordse etteaste IV liiga noored pallurid, kes seekordses voorus võõrustasid Tartu Quattromed II nimelist võistkonda. Kohtumist asusid juba kuuendal minutil külalised penaltist juhtima. Vapruse kaitseliin ei suutnud selles olukorras palli karistusala lähistelt minema saata ja ründaja peatamiseks tuli kasutusele võtta keelatud võtted. Kindel penalti ja 1:0 tartlastele. Mida mäng edasi, seda paremini said oma mängu käima ka Vändra noored, kuid nagu sellel esimesel meeste hooajal tavaks on juba saanud, maksab kätte lapsik rumalus ja sedasi läks ka seekord. Ise mitmeid lööke ja üritusi teinud Vapruse teine esindus leidis ennast peagi juba 0:2 kaotusseisust, kuid ikkagi ei antud veel alla. Kohati liikus pall üsnagi kenasti külaliste vahel ja poolikuid momente tekkis küllaga, kuid kahjuks väravani siiski ei jõutud.

Teine poolaeg üritati jällegi kõvasti ja kohe poolaja teisel minutil saatis Richard Vesselov teele tõelise pommlöögi, kuid kahjuks lendas mänguvahend napilt postist mööda. Selle löögi õnnestumise korral võinuks kaalukauss hoopis teise suunda kalduda, aga mis seal ikka. Hoopis vastane purjetas läbi kogu meie kaitseliini ja viis omad koguni 3:0 juhtima. Ka peale vastase kolmandat väravat mängupilt ei muutunud ja võistkonnad jätkasid samamoodi üritamist. Kahel korral tabasid külalised ka latti. Esimesel korral oli löögi sooritajaks omamees Roland Hizanišvili ja teiselkorral Tartu paremäär. 65. minutil oli võimetu ka hea mängu teinud Vapruse väravavaht Sander Silling, kelle jalgevahelt sahises võrk juba neljandat korda. Kohtumise lõpus sai siiski Vändra oma auvärava kätte, kui Richard Vesselov suskas varbaga palli meeste vahelt tagumisse nurka seisuks 1:4.

Võiduarve jäi avamata ka seekord, kuid aina lähemale tuleb päev, millal seda rõõmu ükskord tunda saab. Oma järgmise kohtumise peavad meie noored pallurihakatised tuleval pühapäeval Tõrvas, kus kohtutakse tugeva Warriori meeskonnaga.