Flora nüpeldas meid kolmega!

Täna, 15.03.2015 sõideti Tallinnasse selle hooaja teisele kohtumisele FC Flora II vastu. Ilus ilm ja hea väljak olid eelduseks toredale õhtupoolikule. Ka korralik vastane oli lisa motivaatoriks, sest iga päev suurklubi vastu ikka mängida ei saa.

Kohe kohtumise alguses näitas kodumeeskond, kes väljakul peremees on ja ladus domineerimine ja korralik söödumäng jäi just nende pärusmaaks. Meil tuli aga kannatada ja oodata oma võimalust, nagu selliste vastaste vastu ikka. Võib öelda, et esimesel poolajal ei suutnud oma ridu paigas hoida vaid korra, kui Veiko väravasuul otsustavalt sekkuma pidi. Samas ohtlikumad söödusuunad pandi korralikult kinni ja florakatel oli tükk tegemist, et meie kaitsemüüri lahti muukida. Oma võimalus tekkis ka Vändra palluritel, kui sööduga kaitseliini taha leiti Rasmus, kes seekord aga oma vasemat jalga ei usaldanud ja sellega hea võimaluse käest lasi. Paremaga tehtud löök maandus kindlalt väravavahi saagiks. Poolaja lõpus tuli teha ka sunnitud vahetus, kui keskväljalt pidi lahkuma vigastuse tõttu Ranet ning teda tuli asendama Oliver. Poolaeg 0:0 ja sellise seisuga pidi ja oligi pigem rahul mustades mänginud külalised.

Teine poolaeg muutsid kohalikud pisut mänguplaani ja surve muutus aina tugevamaks. Samas korraliku löögini endiselt ei jõutud. Mida aeg edasi, seda ohtlikumaks rohe-valged muutusid. Liinid tõmmati laiali ja hakati aina enam leidma auke, kuhu pall toimetada. 63. minutini suudeti enamvähem püsida, kuid siis äärelt karistusalasse saadetud pallini jõudis meie kaitsjate vahelt pisuke Herol Riiberg, kes pehme puutega palli võrku koksas. Olukorras sai näpud vahele ka meie puurilukk Veiko, kuid 1:0 oli tõsiasi. Peale väravat läksid külalised üle kohe kahe puhta ründaja peale, lootuses, et pall enam ka vastase poolel püsiks. Erilist muutust see mängupildile ei andnud, ei meie ega vastase poolelt. Ka sellel poolajal tekkisid parimad võimalused Rasmusel, kes korra korraliku kauglöögi lendu lasi, mille kindamees raskustega tõrjus ja teisel korral väravaesisel saginas palli üle väravalati koksas. Kui ei õnnestu ühel, siis teevad seda teised. Korralikult harutati lahti ja mängiti positsioonilt välja vändrakate kaitseliin, mille tulemusena terav sööt väravaesisele lõppes tagapostis seigelnud Flora mängija jalal, kes sellel külma kõhuga võrku koksas. Endiselt ei andud Vapruse mängijad alla. Mängiti nii nagu jaksati ja anti endast parim, kuid poolaja lõpus eksiti iseenda nurgalöögil, kus kokkulepitud positsioonidelt puudusid mängijad, mis andsid kiire kontrarünnaku võimaluse vastastele, mille tulemusena leitigi ennast juba 0:3 kaotusseisust. Sellise tulemusega kohtumine ka lõppes. Florale teenitud võit, kuid võib julgelt öelda, et Vändra poiste sisse väga palju varu ei jäänud. Mänguaega ja kogemust tugeva vastase vastu said kõik kaasas olnud mängijad. Oma kooliminutid sai kätte ka nooruke Harris Jürissaar, kes sel hooajal jooksis platisle esimest korda.

Tänud Florale nauditava vaatemängu eest ja edu edasises!

Vändra koosseis: Veiko Põldemaa, Maigo Vaakmann, Toomas Eier, Indrek Oja, Artur Ojala (Harris Jürissaar), Ranet Lepik (Oliver Ojala), Ott Midenbritt (Jaagup Valma), Alfred Vesselov (Kaarel Saaremets), Toomas Mangusson, Rait Sõrmus (Mihkel Jürgenstein), Rasmus Alles.

Vahetuses: Mihkel Jürgenstein, Harris Jürissaar, Jaagup Valma, Oliver Ojala, Kaarel Saaremets.

Pingil: esindaja Silver Kurg, füsioterapeut Sten Siitam

Your rating: Puudub Average: 1 (1 vote)