Flora pandi pikali!

25.05.2012 kell 16.00 alustasid oma selle aasta ENMV meie C klassi jalgpallurid kohtudes Tallinnas sealse FC Flora esindusega. Suurel väljakul vaid kaks sõpruskohtumist pidanud noored alustasid mängu üllatavalt teravalt. Koheselt hakati mängu domineerima ja lühikeste söötudega vastase kaitseliini lahti muukima. Kui kohtumist oli mängitud kõigest 12 minutit, avas meeskonna kapten Martin Pärn skoori, peale ilusat vaheltsöötu. Noormees otsustas kohe löömise asemel teha veel paar petet ja tulistas palli karistusalast ilusasti ristnurka. Ei möödunud palju aega , kui oma väravatearve selles mängus avas Harris Jürissaar realiseerides kindlalt 1 vs 1 olukorra. Paaril korral tuli vastaste puurilukul tunda ärevaid hetki, kui tõrjuda tuli meie poiste tarhvilööke, mis seekord Vändra mängijatele siiski edu ei toonud. Peagi näitas tabloo seisu 3:0. Nimelt Harris ei jätnud kasutamata oma teist võimalust selles mängus ja teine tabamus tema jalast oli tõsiasi. Siiski ei olnud treener väljakul toimuvaga täielikult rahul ja puhkepausil hakatigi toimunut lahkama.

Teine poolaeg muutusid Vapruse rünnakud aina ohtlikemaks. Tublisti võitis vastastelt palle Mattias Kapral ja keskväljal toitis ründajaid täpsete söötudega Jargo Pert. Tublisti sekkusid mängu ka kõik kolm vahetusmeest, kes ei jäänud oma mänguga sugugi teistele alla. Minut enne vahetusse asumist sokutas Kermo Kolomainen mänguvahendi tühja väravasse, tänades selle löögiga võistkonda tubli eeltöö eest. Kui Harris paar minutit hiljem veel kastis Flora kaitsjad ära lollitas ja tugeva löögiga seisuks 5:0 tegi, oli mäng sisuliselt tehtud. Sellelt seisult tekkis aga vastase ainuke reaalne väravavõimalus, kui tugeva löögi saatis meie poiste väravale teele vastase ründaja. Löök oli küll tugev, kuid Reivo oli valvas ja lahendas olukorra, püüdes palli kindlalt enese kinnastesse. Kohtumise lõpus lisas oma kontole veel kaks tabamust Harris Jürissaar, kelle väravad lõpetasid matši 7:0 JK Vändra Vapruse kasuks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et enesekindel ja korralik mäng meie poiste esitusest tõid elu esimeselt suure väljaku ametlikust mängust teenitud kolm silma just Vändra järelkasvule. Poisid tänavad vastast ja kiidavad Eesti parimat kunstmuruväljakut, kuhu iga päev ja igaüks mängima ei satu. Selle võiduga reastusid poisid tabelis teisele reale, jäädes ühe vähem peetud kohtumise juures maha Viljandi SK meeskonnast kolme silmaga.

Your rating: Puudub Average: 5 (3 votes)