Gerh Kaas osales mängus Luksemburgi vastu

Eesti U-17 rahvuskoondis pidas 8. septembril sõpruskohtumise Luksemburgis sealse koondmeeskonna vastu. Meie klubi esindas rahvusvahelises Matšis Gerth Kaas, kes peale pisikest koondise pausi pidi väljakul rassima kogu kohtumise. Külalistel tuli vastu võtta võõrustajatelt 0:2 kaotus, kuna peale 0:0 viigiliselt lõppenud avapoolaega suutis koduvõistkond avada skoori 48.minutil, värava autoriks mees nimega Moro ja ja 64. minutil õnnestus korra veel Eesti väravavõrku sahistada Dragovicil, millega murti meie poiste vastuhakk lõplikult. Olenemata kaotusest said poisid jällegi ühe rahvusvahelise kohtumise võrra kogenumaks ning omaltpoolt soovime Gerthile jõudu ja jaksu treenimiseks, et eesseisvad vastased saaks seljatatud.

Your rating: Puudub Average: 5 (2 votes)