Hõbedased pisikarud!

Hõbedased pisikarud!

Eile 04.03.2017 käisid meie U11 poisid rahvusvahelisel turniiril Viljandi JK Tulevik Cup 2017. Turniirile oli sõitnud kümme võistkonda, kes kõik jahtisid tubli tulemust ja rõõmu jalgpalli mängimisest. Kui Vändra poisid Viljandi Spordihoonesse jõudsid, olid mängud juba alanud.

Päev algas Tulise kohtumisega FC Elva Valgete vastu, kellest on saanud kõva pähkel meie poistel pea igal turniiril. Kui õues oli see vastane ainus, kes meid suvel seljatada suutis, siis sisetingimustes oleme saanud neile tagasi teha ja sedasi läks ka seekord, kui võrdsete heitluses õnnestus meie poistel lüüa kaks vastuseta väravat ja kohtumine seeläbi tulemusega 2:0 võita. Väravate autoriks Dario ja kapteni kohuseid täitnud Kevin.

Alagrupi teine kohtumine Tartu suurklubi Tammeka vastu nii libedalt enam ei läinud. Tegu oli kogu turniiri kõige ägedama andmisega, mis kajastus ka tulemuses. Võimalusi jätkus mõlemale poolele, kuid esimesena said jaole Jürgeni jalast Vändra kutid. Samal mängumehel tekkis võimalus seis ka kahekordistada, kuid seekord oli sihik ebatäpne. Hoopis vastane skooris ja seda otse nurgalöögist. Hea värav, mis õpetas meie poisse ehk tulevikus paremini kohta valima, et selliseid kingitusi mitte rohkem vastastele teha. Selles mängus sai imetõrjega hakkama puurilukk Mirko, kes vastase kauglöögist Anderi peapõrkest suunda muutnud palli suutis meisterlikult üle lati tõrjuda.

Kolmandana ootas ees tähtis kohtumine, mis võis otsustada edasipääseja grupist. Vastaseks seekord kohalikud poisid JK Viljandi Tuleviku kolmandast meeskonnast. Kui selleks hetkeks ei olnud kumbki sats kaotusekibedust pidanud tundma, siis seekord õnnestus poistel pea kõik ja vastane seljatati kindlalt 3:0. Väravad Jaan Joosepilt, Dariolt ja Jasperilt. Selle mänguga kindlustati alagrupis vähemalt teine koht.

Alagrupi viimases mängus tuli grupi võiduks alistada Tuleviku esimene meeskond. Ka sellega saadi kenasti hakkama ja taaskord 3:0 meie poistele, mis tähendas esikohta alagrupis 10 silmaga ja mängu poolfinaalis, kuhu oli ennast meie vastaseks mänginud Põltsamaa JK Sport. Väravad mängust Jaan Joosep, Armin ja soolovärav Jasperilt.

Poolfinaal oli kõike muud, kui ilus, kuid Kevini karistuslöök otsustas mängu. Oli näha väikest väsimust ja närvilisust, kuid Mirko head tõrjed ja poiste südi tegutsemine kaitses päästis mängu ja koht finaalis sai kindlustatud.

Finaal naabritega Suure-Jaanist sai olema finaali vääriline. Etteruttavalt võib öelda, et sellest kujunes kohtumine, kus meie poisid jalga valgeks ei saanud, küll aga poole mängu peal tekkis seisult 0:0 võimalus Arminil, kelle kauglöögi vastaste kindamees meistritõrjega latist nurgalöögiks tõrjus. Nurgalöögile järgnenud olukorras sai löögile Jasper, kes palli tugevalt ja täpselt posti saatis. Kui ise ei löö, siis lüüakse sulle on vana tõde, kuna ei läinud palju aega, kui vastane meid ära karistas ja 1:0 juhtima asus. Poiste kiituseks ei antud alla, aga mida ei tulnud oli värav. Hoopis vastased karistasid ära meie eksimuse ja võtsid finaalist 2:0 võidu jättes meie karud teisele kohale.

Lisaks hõbedastele medalitele pälvis turniiri parima mängija tiitli meie mees Kevin Viira ja meeskonna parimaks mängijaks valiti puurilukk Mirko Sumre.

Soovime õnne Suure-Jaani Unitedile ja täname JK Tuleviku vedureid hea turniiri eest. Samuti soovime õnne Tuleviku esindusmeeskonnale, kes Premium liigas kohe esimese mänguga kolm silma pähe sai!

No votes yet
Jaga |
veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus