IV liiga ei saa jalgele!

Kui seni kõik EMV osalevad Vändra meeskonnad on saanud tunda võidurõõmu, siis IV liiga esindus kahjuks sellist tulemust veel välja mängida ei ole suutnud. Võimalus viga parandada anti ilusal pühapäevasel kesktunnil, kui algas mäng Väimelas korralikul muruväljakul tabelinaabri FC Aspeni vastu. Eelmises mängus tehtud korralik partii tabeliliidri vastu andis lootust ka täna eeskujulik esitus teha, kuid kahjuks kujunes kohtumine õudusunenäoks. Kohe mängu alguses ohjad haaranud Aspeni mängijad võinuks viieminutilise mängu möödudes tõele au andes juba juhtida ja seda juba paari väravaga. Õnneks vastaste löögid olid ebatäpsed või suutsid meie mängijad neid viimasel hetkel siiski segada. Kohtumise skoor avati aga 14. minutil kauglöögist, mis Sander Sillingu kätest väravasse veeres. Ei möödunud palju aega, kui vastane sai segamatult lüüa ka oma teise värava ja 2:0 oli teenitult tõsiasi. Mida aeg edasi, seda paremaks läks ka Vändra poiste mängupilt. Võib julgelt väita, et poolaja viimased 15 minutit mängiti väga korralikku jalgpalli ja ei olnud kaugel ka vastuvärav, kuid kahjuks paarilt meetrilt ei suutnud meeskonnale rõõmu pakkuda Silver Kurg, kes mänguvahedi korraliku löögiga üle värava saatis. Kuigi vastasel olid paremad võimalused, siis parim moment tekkis neil hoopistükis sööduüritusest, mis ebaõnnestus sedavõrd, et maandus meie poiste latis. Korra raksatas põikpuu veel võimsast lähilöögist, kuid meie õnneks skoor esialgu hullemaks veel ei läinud.

Kuna poolaeg lõpetati korraliku esitusega, siis teisele mindi vastu suure tahtega mäng veel enda kasuks pöörata. Sellele kõigele tõmbas kriipsu peale aga vastase 30 sekundil löödud kolmas koll, mis Vändra noore koosseisu sisuliselt maha murdis. Vastupanu asemel hakati eksima väga lihtsates olukordades ja see oli vesi vaid vastase veskile. Väravaid hakkas tulema igale maitsele ja iga natukese aja tagant. Meeskonda ei suutnud päästa ka kindamees Sander, kes kohtumise lõpuks pidi enese võrgust välja noppima kaheksa palli, mida oli kindlasti lubamatult palju. Noorele koosseisule omaselt käivad mängud ja õnnestumised ikka ülesse ja alla. Seekord läks siis mängukõver ikka väga sügavale kaardu ja seda just allapoole. Mängu järgselt pidasid mängijad nõu ja arutasid omavahel juhtunut ning otsustasid üheskoos tööd jätkata ja esimesele võidule iga päevaga lähemale minna.

Your rating: Puudub Average: 5 (2 votes)