IV liiga endiselt võiduta!

Kui pisikesed olid oma etteastega lõpule saanud ja kodupoole tagasi sõitnud, hakkasid Pärnu kodusele kunstmurule sättima ennast meie IV liiga jalgpallurid. Seekordne pink sai võrreldes eelmiste kordadega tunduvalt lühem, kuna mitmed põhitegijad suutsid erinevatel põhjustel väga oluliselt mängult puududa. Sellest hoolimata tuli mängida ja oma võimaluse said teised, kes muidu harvem saapakorke kulutada saavad.

Kohtumine algaski nagu varasematel kordadel, meie poiste tubli innuga. Koheselt luurati vastase väravavahti, kuid kahjuks tõsise momendini jõudsid kohtumise viiendal minutil hoopis Imavere kutid, kes võimalust käest ei andnud ja sülle kukkunud eksimuse kindlalt väravaks realiseerisid. Õnneks kestis vastase eduseis vaid paar minutit ja meie võistkonna karistuslöökide spets Jaanus saatis palli postipõrkest väravasse seisuks 1:1. Koheselt hakkasid ennast enam liigutama ka vastasleeri pallurid, kes näitasid ülesse kena söödumängu oskust ja külma närvi võimaluste kasutamisel. Selgesti dikteeriti mängu keskväljal ja kui veel positsiooniliselt eksis ka meie poiste kaitseliin oligi seis kiirelt 1:2 ja poolaja lõpuks koguni 1:3. Võimalusi tekkis Imavere võistkonnal veelgi, kuid väravasuul seisnud seekordsel kaptenil Mart- Hannes Reinfeldtil õnnestus oma esitusega veel suurem kaotusseis ära hoida.

Puhkepausil treenerilt riielda saanud mängijad naasid väljakule hoopis teise suhtumisega. Natukese aja möödudes õnnestuski jalg valgeks saada noorel ründajal Taavi Kangrol, kes edestas võidujooksus vastase kaitsjaid ja kasutas ära kindamehe valearvestuse, lüües seisuks 2:3. Tundus, et midagi hakkab looma, kuid külalised arvasid teisiti. Jällegi keskväljal kaotatud pall toimetati kiiresti ründajatele, kes mänguvahendi koheselt raami poole virutasid. Esimese löögi suutis Mart-Hannes küll tõrjuda, kuid teist lööki oli isegi tema võimetu kaitsma ja kaotusseis oli taas kaheväravaline. Peale 2:4 väravat tegi treener ära ka kõik järelejäänud vahetused, mis mängupilti oluliselt ei muutnud. Kohtumise lõpus lasti karistusala joonelt veel segamatult löögile Forsi ründaja, kes lõppskooriks 5:2 vormistas. Vastasele au andes, võtsid nad vastu selle, mida neile pakuti ehk võitu üsnagi veenva üleolekuga. Sügiseses korduskohtumises tahame aga kindlasti näidata palju enamat, kuid seniks soovime sümpaatsele SK Imavere Forss meeskonnale  vaid edu ja õnnestumisi!

Your rating: Puudub Average: 5 (2 votes)