IV liigas silm peas!

Laupäeva hilisõhtul said väljakule joosta meie IV liiga noored mängumehed, kes kodusel Pärnu kunstmurul võõrustasid Viljandi JK Tulevik Vanakesed nimelist meeskonda. Nime poolest küll vanakesed, kuid platsil nagu noored põdrad ringi jooksnud pallurid haarasid kohe sarvist kinni ja üritasid meie noore koosseisu murda kiire väravaga. Õnneks kohe kohtumise alguses üle Mart-Hannese tõstetud kaarpall maandus pool meetrit väravast mööda. Tsipakese mängu järel said oma hoo sisse ka Vändra kutid ja kohati suudeti isegi korralikku söödumängu mängida, kuid enamuse ajast toimus liigale ja selle tasemele kohaselt palju pika tampimist ja veel rohkem võitlust. Kuigi vastane omas rohkem võimalusi, siis võideldi ja üritati kõvasti. Selle tulemusena saavutati ka ise mõned poolikud võimalused, mis väravaga aga ei lõppenud. Korraliku partii tegid meie kaitsjad ja suhteliselt hea mänguga jäi silma eesliinis tegutsenud Elvis Lind, kelle kauglöök esimesel poolajal üheks parimaks momendiks osutuski. Puhkama mindi aga 0:0 viigiseisult.

Teine poolaeg algas sama võitluslikult nagu esimene lõppes. Kohe esimesel rünnakul tekkis võimalus Jaanus Jõulul, kes kahjuks aga vastase eksimust ära kasutada ei suutnud. Keskvälja pusimist ja pikkade pallidega üritamist kestis kogu kohtumise lõpuni. Eredaim hetk Vaprusele tekkis poolaja keskel, kui Siim Jürgenstein pea 30 meetrilt nahkkera latti virutas. Raamist tagasi põrganud pallini jõudis esimesena küll Silver Kurg, kuid vastaste kaitsjad olid mehed omal kohal ja likvideerisid ohu. Mida aeg edasi seda tugevamaks Viljandi surve osutus. Meie õnneks oli Vanakestel silmamõõt seekord vale ja kõik üritused lendasid selgelt väravast mööda. Paaril korral oli ka õnne, kui ikka väga lähedalt ei suudetud palli õigesti tabada või väravasuul seisnud Mart oma tegutsemisega meeskonda päästis. Selline võrdsete heitlus, kus vastane omas rohkem võimalusi, kuid meie noored võitlesid innukamalt, lõppeski 0:0 seisuga ning seega esimene silm meeste liigas on tõsiasi.

Järgmise kohtumise peab IV liiga meeskond Tartus sealse jalgpalliklubi Löök vastu laupäeval kell 12.00. Hoiame omadele pöialt, et tahe ja usk endasse ei kaoks ning punktisaak ikka täendust saaks.

Your rating: Puudub Average: 5 (3 votes)