Kahe võidu järel tuli vastu võtta kaotus

Täna sai oma selle hooaja esimese kaotuse meie naiskond, jäädes võõrsil alla eelmise aasta meistriliiga võistkonna Nõmme JK Kaljule 2:0. Mängu alustasid nõmmekad marulise turmtulega meie värava suunas. Esimestele tõsistele ohtudele suutsid meie naised ilusasti vastu seista, kuid mängu 13. minutil keskväljal kaotatud pall toimetati kiirelt ründajani, kes pööras ümber meie kaitsja ja tegi pealelöögi, mis õnnetul kombel meie väravavahi Anne Ojala alt üle väravajoone veeres. Peale juhtväravat vastaste rünnakud raugesid ja mänguohjad haarasid meie neiud mängu järgnevaks 15. minutiks oma kätte. Pall hakkas kenasti liikuma ja jõudis ilusasti ründajateni, kuid kahjuks peale poolvõimaluste midagi erilist ei tekkinud. Vapruse ohtlikumateks võimalusteks esimesel poolajal jäid kauglöögid, mille sooritajateks olid Melissa Mägisalu ja Kristel Eier. Esimese löögi püüdis väravaht kindlalt ning teisel korral vuhises pall vasakust väravapostist napilt mööda, kuid seekord valelt poolt. Rohkem väga ohtlike momente kummagi värava all ei sündinud ning koduvõistkonna 1:0 eduseisul mindigi puhkepausile.

Teist poolaega alustasid meie tüdrukud teravamalt kui esimest ja kohe poolaja alguses tekkisid mitmed poolvõimalused väravalöömiseks. Nõmme küll valdas rohkem palli, aga meie tüdrukud püüdsid nõelata kiirete vasturünnakutega. 55. minutil sai tugeva löögi palliga vastu selga meie kaitsja Mari-Liis Jaanson, kes viidi väljaku kõrvale abi saama. Hetkelise peata oleku ja arvulise ülekaalu kasutasid vastased aga kiirelt ära ning 58. minutil väravaesisest saginast löödi seisuks 2:0. Peale teist väravat mäng rahunes veelgi ja kulges peamiselt keskväljal. Eriti ohtlike olukordi enam kummagi värava all ei tekkinud. Vaprus üritas veel mõnel korral edu saavutada karistuslöökidest ja vastased kontrollisid meie väravavahti kauglöökidega. 83. minutil tabas meie naiskonda järjekordne tagasilöök. Nimelt rünnakule rutanud keskkaitsja Grete Ojala sai keskväljal läbimurdes tugeva obaduse vastu jalga nii õnnetult, et neiu ei saanudki enam mängu jätkata. Naistel tuli mängu lõpuni võidelda jällegi vähemuses, sest selleks ajaks olid meie võistkonna vahetused tehtud. Lõpuvile kõlades näitas tabloo 2:0 Nõmme JK Kalju kasuks.

Nõmme JK Kalju – JK Vändra Vaprus 2:0 (1:0)

Koosseis: Anne Ojala, Maigy Maasik, Grete Ojala, Merit Lukka, Mari-Liis Jaanson, Kristel Eier, Britta Tšernova, Anni Ringenberg, Melissa Mägisalu, Reili Arumäe (Marilin Pert), Enelin Kannu

Aitäh Nõmme JK Kaljule võitlusliku mängu eest ja soovime neile edu edaspidisteks ning peavalu meie vastu tulevikus mängides.

Your rating: Puudub Average: 4 (1 vote)