Kalevile jäädi alla!

29. mail võõrustasid meie D klassi noored Pärnjõel Pärnu Kalevi SK meeskonda. Omavaheline mõõduvõtt Pärnus lõppes eelneval korral 1:0 meie poiste võiduga. Tookord puudus vastasel mitu põhimeest. Seekord olid osad vahetunud ja koheselt jättis see oma jälje ka mängupildile. Kohtumist asusid külalised juba esimesel minutil juhtima ja seega tuli kohe algusest peale tagaajaja rollist alustada. Kuigi mängupilt oli suhteliselt võrdne ja võimalusi tekkis mõlemale poolele, siis kahjuks väravaid löödi peamiselt meie poiste võrku ning Vändra klubi mängijate sihik oli seekord vägagi paigast. Küll löödi mööda, küll raksatas väravalatt, küll sekkus väravavaht mängu otsustavalt ja see kõik kajastus ka seisus. Poolajale mindi külaliste 5:1 eduseisus. Meie poiste ainsa värava lõi Kevin Künnapas ilusa sooritusega.

Teine poolaeg panid meie poisid peale veelgi tugevama surve ja see tõi ka edu. Ohtralt võimalusi raisanud Ronaldo Tiismaa sai lõpuks jala valgeks kahel korral, samas ka vastased tabasid väravat tagumisel perioodil kaks korda. Omad võimalused tekkisid veel Kevinil ja Armin-Marlonil, kuid kahjuks võimalusteks need jäidki. Esimese mängu 1:0 võit oli nüüd sulanud 7:3 kaotuseks. Sellest olenemata leidis treener ka tänases mängus palju positiivset. Oma järgmise kohtumise peavad selle vanuseklassi poisid alles 12. juunil, kui sõidetakse Märjamaale, külla sealsele FC Florale, keda kodus võideti tulemusega 13:2! 16. juuni ootab ees reis Saaremaale ja peale seda minnakse meistrivõistluste mängudelt väikesele suvepuhkusele, et osaleda mõnel turniiril ja augustis tuleb taas teisele ringile minna! Hetkel hoiab meie meeskond tabelis kolmandat kohta, mis aasta lõppedes oleks vägagi rahuldav tulemus antud turniirilt!