Kaua tehtud kaunikene!

Kohe peale väikeste kohtumist Pärnjõel sõideti kiiresti Pärnusse IV mängule, kus vastaseks oodati tabelinaabrit Welko Elekter II nimelist meeskonda. Juba soojendusel oli tunda, et täna on miskit õhus. Kohe kohtumise alguses tegutseti ühtse meeskonnana. Jutt jooksis, sööt käis ja võitlust oli palju ja see tasus ka ära. Kuigi vastane pidanuks õigustatult kohtumist juhtima mineme, kuna karistuslöögist löödi pall kiiresti meie poiste võrku, siis kohtunik näitas liigse kiirustamise ja enne vilet löömise eest vastasele hoopistükis kollast kaarti. Veerandtunnise mängu järel sepistasid meie poisid korraliku vasturünnaku, mille Marco Lukka ka väravaks kõmmutas. Mitmel korral oli väravale lähedal Elvis Lind ja Taavi Kangro, kuid kahjuks seis ei muutunud. Tubli vastupanu osutasid ka vastased, kuid puhkama mindi 1:0 Vändra poiste edusesul.

Teine poolaeg algas sarnaselt esimesele. Palju võitlust, palju praaki mõlemalt poolelt ja võib öelda, et meeskonnad väärisid teineteist igas mõttes. Pooalaja keskel tekkis suurepärane võimalus Vändra meeskonnal juhtima asuda kohtuniku määratud penaltis, kuid kogenud Rein Kontus eksis ja seis jäi seega muutumata. Peale seda meie poiste mäng pisut kahvatus, kuid õnnega pooleks asuti siiski kohtumist Elvise jalast vastase kindamehe abiga 2:0 juhtima. See äratas aga hoopis Welco mehed uimast ülesse ja hakati tegutsema hoopiski mõtestatumalt ja selle krooniks löödi ka kena vastuvärav Sassi selja taha. Kohtumise viimased kümme minutit kulgesid peamiselt külaliste taktikepi all, kuid poisid olid tublid ja võitlesid enesele välja igati magusa võidu. Ärevust tekkis kuni viimaste minutiteni, kui kohtuniku kuuendal lisaminutil saadi kasutada nurgalööki, mida tuli väravaks vormistama ka kaugeltmeeste puurilukk, kuid meie noorte õnneks ei sündinud ka sellest olukorrast väravat ja seega ajalugu ka nende mängumeeste jaoks sai teoks tehtud. Esimene võit meeste liigas jääb ootama nüüd järgmisi, milleks võimalus tekib juba selle nädala kohtumises Tartu JK Tammeka III vastu võõrsil, peale mida minnakse psikesele võistluspausile.