Külaskäik Pärnusse oli võidukas!

Külaskäik Pärnusse oli võidukas!

Kui esmaspäeval käisid Pärnus madistamas meie U11 poisid, siis täna oli kord 2002 ja nooremate poiste käes. Kohtumine algas võrdsete heitluses, kus mõlemale poole tehti ohtralt pealelööke. Mida aeg edasi seda rohkem said oma mängumasina käima Vändra mõmmid, kelle pisut täpsemad söödud ja pealelöögid hakkasid omasid ja vastaste raami leidma ning kaua ei tulnud oodata väravaidki. Kui oma tabamused said kirja nii Miko, Oliver, Janari, Marek, ja Sten Endel, siis meeskonna kapteni Marloni jalg paukus lausa 12 korral.

Meeskonna kübaratriki autor Miko võttis mängu kokku järgmiselt: ''Kuigi väravaid lõime küllaga ja igale maitsele, siis tegelikult mäng väga kerge ei olnud. Vastane võitles tublisti ja püüdis meie mängu kõigest väest segada. Oli palju asju, mida oleks pidanud paremini tegema, aga ikkagi oli tore võita.''

Ka vastasel õnnestus kolmel korral meie kindamehe Tanel Eieri võrk sahisema panna ja nii mõnelgi korral raksatasid ka väravaraamid. Kui mängu võitsid Vändra pallurid selge vahega, siis mängujärgses penaltiseerias oldi üsnagi võrdsed ja mõlemad meeskonnad näitasid üsnagi kindlaid sooritusi.

JK Vändra Vapruse koosseis: Tanel, Miko, Alvar, janari, Marek, Marlon, Oliver, Kert, Sten-Endel.

Vändra poisid tänavad vastast korraliku vastupanu eest ja soovib neile tarka treenimist ja edu järgmistes mängudes!

No votes yet
Jaga |
veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus