Lohakus maksis kätte

Täna käisid meie B-klassi poisid mängimas Otepääl sealse jalgpalliklubi kasvandikega. Eelmised omavahelised kohtumised olid lõppenud vastavalt 15:1 ja 1:0 meie poiste võiduga ning seega oli tunda enne mängu kerget üleolevat suhtumist vastase osas. Omavahel sai küll arutatud, et iga mäng algab 0:0 seisust ja just lähtuvalt eelmistest tulemustest on vastane just eriti ohtlik, kuid kahjuks seekord jutt alateadvusest üle ei saanud. Oma jälje mängule jätsid ka väljaku väikesed mõõtmed, kus ei olnud võimalik kasutada meie kiirete ründajate ja äärte võimsust. Omades mitmeid häid võimalusi esimesel poolajal mindi vaheajale siiski 0:0 seisul. Poolajal manitses treener mängijaid teisele 40 minutile vastu minema hoopis teistsuguse mõtlemisega, kuid peale esimest kolme minutit leidsime end ootamatult tagaajaja rollist. Vastastel õnnestus üks harvadest kauglöökidest värava alanurka sokutada. Edasi üritasid Vändra poisid kõigest väest, kuid kõik, mis ette võeti edu kahjuks ei toonud. Parimad võimalused skoorimiseks tekkisid Gert Kivistikul ja Sten Hansenil, aga väravavõrk jäi seekord puutumata. Seni võidu ja viigiga alustanud meeskond lahkus väljakult norus päi, kuna kaotati tabeli kindlale viimasele. Loodame, et poisid tegid tänasest mängust omad järeldused ja võtavad sellest õppust.

Edu FC Otepää mängijatele järgmisteks kohtumisteks.

Koosseis: Mart-Hannes Reinfeldt, Ralf Novikov, Richard Vesselov, Joel Treiberk, Sten Hansen, Roland Hizanišvili (Remi Lember) (Kaspar Saal), Marco Lukka, Fred Kaas, Oliver Raude (Egert Tarkiainen), Gert Kivistik, Mihkel Jürgenstein

Varus: Remi Lember, Kaspar Saal, Egert Tarkiainen

Your rating: Puudub Average: 2.3 (18 votes)