Meestele teine võit järjest

Reede õhtupoolikul sõitsid meie Vändra karud Tallinnasse külla sealsele FC Elva esindusele, et mängida selleaasta XX voor. Tabelis kindlalt viimast kohhta hoidva võistkonna vastu mindi kindlate võidumõtetega, kuid aeg on näidanud, et niisama ei tule midagi ja seda tõestas ka omavaheline esimene kohtumine Vändras, mis lõppes koduvõistkonna napi 2:1 paremusega. Kohtumine algas koheselt meie meeste tugeva survega, sest tahe vastast kiiresti murda oli väga suur. Kuigi suudeti kenasti pressida ja vallata palli, siis millegi väga ohtlikuni esmalt siiski ei jõutud. Oma osa mängis selles ka meie meestele harjumatu kunstmuru, kuna siiski viimati mängiti sellisel kattel oma 3-4 kuud tagasi. Tekkisid küll poolvõimalused, mis kahjuks jäid aga tehnilise praagi taha kinni. Üritati ka kauglöökidega , kuid kõik teele lennanud pallid olid ebatäpsed. Esimene pall, mis raami tabas, maandus ka võrgus. 18. minutil võideti keskväljal pall, mis toimetati kiirelt vasakus ääres seigelnud Indresele, kes oma vastase üle mängis ja korraliku sööduga värava ees Toomas Eieri ülesse leidis, kellel ei jäänud muud üle, kui pall ühe puutega väravasse koksata. Pallile üritas veel ette hüpata vastase kaitsja, kuid enamat omaväravast ta olukorrast välja võtta ei suutnud. Juhtvärav võttis kõvasti pingeid maha ja võimalusi tekkis üha juurde. kahjuks sihtmärgini jõuti alles mängu 40. minutil, kui Indres Põder palli kenasti võrku kõmmutas ja meeskonna poolajaks 2:0 juhtima viis.

Teine poolaeg algas väikeses vihmasjus, mis tegi väljaku ülilibedaks ja palli kontrollimise vägagi keerukaks. Nimelt 51. minutil lendaski pall, mis oli mõeldud sööduks kenasti vastase värava lati alla. Söötjaks-lööjaks seekord taas mängu üks kangelastest Indres Põder. Napilt viie minuti möödudes tekkis suurepärane võimalus Ranet Lepikul, kes sai paremäärelt kena söödu väravaesisele, kust kogenud mängumees suutis aga mänguvahendi viielt meetrilt tühjast väravast üle kõmmutada. Vahepeal üritasid ka Elva noored mängumehed külaliste väravalukku muukida kauglöögiga, mille Toivo Teetsmann kindlalt püüdis. Nagu mängu lõpus selgus, siis ainsaks löögiks väravale see kodumeeskonnal selles kohtumises jäigi. Meie poisid aga mängisid kohtumise lõpuni suhteliselt innukalt, sest võimalusi väravani jõuda tekkis järjest nii Oliveril, Gerthil, Arturil, Ranetil, väiksel Tommil, Egertil. Kahjuks need kõik olukorrad ainult võimalusteks jäidki, sest alati segas miski i-le täppi panemast. Kohtumise lõppedes võis rahul olla löödud kolme väravaga, võidetud kolme punktiga, kena söödumänguga, kuid realiseerimine oli siiski alla igasugust arvestust. Teine järjestik võit kergitas JK Vändra Vapruse meeskonna tabelis üheksandale reale, jäädes kaheksandast (Sörve JK) kohast maha kahe silmaga ja seitmes koht (Rummu Dünamo) on vaid kolme silma kaugusel. Tagaajajatest ohustab meie poisse Tartu JK Tammeka II, kes kaotab Vändrale vaid silmaga ja neist omakorda jääb ühe punkti kaugusele Viljandi JK tulevik II.

Oma järgmise kohtumise peab meie meeste esindus 17. septembril kodustaadionil, kui võõrustatakse kell 18:00 algavas mängus külalisi Tallinnast FC Nõmme Unitedit.

Your rating: Puudub Average: 4 (5 votes)