Mehed Kohtusid Rakvere FC Floraga

Laupäeval 27. veebruar kohtusid Vändra Vapruse mehed pealinnas oma selle aasta esimeses kontrollmängus tugeva Rakvere FC Floraga. Kuigi vastane on aste kõrgemast liigast, esitati väga korralik partii. Rakverel õnnestus küll esimese poolaja keskel lüüa kaitsjate rumalast eksimusest 1:0 juhtvärav, kuid meie poisid ei andnud alla ja vastasid viigiväravaga poolaja lõpuks. Värava autoriks oli Egert Sults ( pildil ), kes sooritas vastase karistusalas korraliku vasakujala löögi, mis oli väravavahile püüdmatu. Teisel poolajal väravaid rohkem ei löödud, kuigi võimalusi tekkis mõlemal meeskonnal. Seega lõppseisuks jäigi 1:1. Kuna tegu oli meie esimese kohtumisega õues ja nii tugeva vatasega, siis aitasid meid ka Pärnu esinduse mängijad. Üldjoontes võib treeneri hinnagul mänguga rahule jääda, kuigi arenemisruumi on nagu alati küllaga. Oma järgmise kohtumise peab Vändra esindus juba märtsis, siis juba ainult oma enda jõududega.

Your rating: Puudub Average: 5 (1 vote)