Mehed teenisid teise punkti

Täna Paides peetud kohtumise viigistas meie meeskond tabelinaabri Türi JK Ganvixiga 1:1.  Mängu uimaselt alustanud vändrakad peavad tänama õnne, et vastased skoori ei avanud juba esimestel minutitel. Küll jäi joonel ette meie puurilukk ja paaril korral ei suutnud vastaste ründajad tabada raami. Mida aeg edasi, seda aktiivsemaks muutusid ka meie meeste rünnakud. Kaugelt üritasid mitmel korral Artur, Miša ja Ranet, kuid alati jäi täpsusest pisut puudu. Palju kasutati ääri, kus tegutsesid aktiivselt Gerth Kaas ja Egert Sults. Peale kohmetust mängu alguses olid aga meie mehed 14. minutil resultatiivsed. Nimelt ilusa söödumängu järel mängiti kastis vabaks Mihhail Kravtšenko, kes palli tugeva löögiga võrku kõmmutas. Edasi toimus mäng enamasti keskväljal, kuid ohtlike olukordi tekkis nii ühe kui teise värava all. Vändrakate parimateks võimalusteks võib märkida Raneti karistuslöögid, mis valmistasid väravavahile raskusi, kui ka äärelt kasti tsenderdusele järgnenud Miša löögi, mis vastase poolt joonelt tõrjuti. Vastased üritasid nõelata kiirete püstisöötudega meie kaitsjate taha, mis olid aga meie õnneks alati kas ebatäpsed või liialt pikad, millele jõudis enamjaolt esimesena jaole Hans.

Teine poolaeg algas sarnaselt esimesele. Türikad olid aktiivsemad ja see tõi neile ka edu. Esmalt suudeti küll vastase rünnakud kenasti tõrjuda, kuid mis õhus oli, see tuli ära mängu 53. minutil. Nimelt eksis meie kaitsja Jaagup Valma vastase blokeerimisel, millele järgnes karistuslöök 25 meetrilt. Kasti riputatud palli suutis Toomas Eier küll kastist ära lüüa, kuid pall maandus õnnetult Rauno Uus'i jalale, kes palli kindlalt võrku tulistas. Palju tegi meie meestele peavalu just vastase nurgalöögid ja kasti riputatud kaarpallid, mis õnnetul kombel maandusid peamiselt vastase pihta. Mitmel korral proovisid meie poisid õnne kauglöökidega, mis täna olid tõsiselt ohtlikud, kuid alati pääsesid vastased halvimast. Korra jäi natuke väravast puudu Ranetil, kellel oli sooritada 30 meetrilt karistuslöök. Mees saatis teele tõelise pommlöögi, millele vastaste kaitsja pea vahele sai ja nurgalöögiks tõrjus. Mängu lõpus otsisid mõlemad võimalusi võidupunktid koju tuua. Vändrakad püüdsid edu saavutada lühikeste söötudega ja Türikad seevastu pikkade pallidega kaitstjate seljataha. Mängu viimasel minutil oli suurepärane võimalus Vaprusel võit koju tuua. Nimelt võitis keskväljal palli Indrek Oja, kes palli kenasti Karel Ottole söötis. Karel andis filigraanse passi edasi parem äärel seigelnud Ranetile, kes võttis suuna otse väravale.  Kindel väravavõimalus! Mees otsustas mängida täpsuse peale, kuid siseküljega väravavahist mööda ette nurka sihitud löök maandus kahjuks värva küljevõrgus. Kohe peale seda rünnakut andis kohtunik vile ja osutas keskringile, mis tähendas meie meestele teist järjestikust 1:1 viiki. Tänane mäng oleks võinud lõppeda mõlema meeskonna kasuks, kuid mängu viimasest momendist on väga kahju ja jääb veel tükiks ajaks kripeldama.

Täname Türi meeskonda hea mängu eest ja soovime neile edasiseks edu!

Seis: Türi JK Ganvix- Pärnu JK Vaprus II 1:1 (0:1)

Väravad: 53. Rauno Uus - 14. Mihhail Kravtšenko

Hoiatuseed: 45. Raido Kangur - 45. Toomas Eier, 58. Gerth Kaas

Koosseis: Hans Naano, Jaagup Valma (Maigo Vaakmann), Toomas Eier, Indrek Oja, Rein Kontus, Karel Otto, Ranet Lepik, Mihhail Kravtšenko (Sirmo Ambos), Gerth Kaas, Artur Ojala, Egert Sults (Toomas Mangusson).

Your rating: Puudub Average: 4 (2 votes)