Mehed võitlesid Pärnus kõvasti

Sellel laupäeval kohtusid meie Vändra poisid Pärnus sealse SK Kalevi meeskonnaga. Kui esimene omavaheline kohtumine oli lõppenud vastase selge 3:0 paremusega, siis seekord muudeti natuke taktikat ja mängiti hoopis teistmoodi. Kohe mängu alguses oli näha, et mõlemad meeskonnad tahavad tänasest mängust võitu ja, et lihtsat jalutuskäiku ei tule kummalegi satsile. Võideldi kõvasti. Vahel isegi liiga, kuna kohtunikul tuli taskust välja võtta hoiatuskaarte koguni viiel korral. Meie poistel oli siht silme ees ja nagu tavaliselt suudetakse palliga mängida, ei olnud erand ka seekord. Kuna vastase kaiteliin mängis suhteliselt madalalt, siis esimesel poolajal suutsime luua ohtu vastase väravale vaid kauglöökidest, mis seekord kahjuks olid kas natuke ebatäpsed või suutis väravaht Antti Luigemaa teelesaadetud löögid kenasti tõrjuda. Vastane üritas mängida selgesti kiirrünnakutele, milleks me olime valmis juba enne kohtumist ja seega need erilist ohtu meie väravale ei valmistanud. Pärnu teeninuks küll 1:0 juhtväravat poolaja viimasel minutil, kui nende mängija eksis 5 meetrilt sooritatud löögiga.

Teine kolmveerandtund algas kuidagi uimaselt. Kui tundus, et mäng on täiesti meie poiste kontrolli all, juhtus see mis juhtuma ei pidanud. Nimelt kohtumise 55. minutil eksis küsitavalt karistusalas määruste vastu meie raudvara Toomas Eier ja kohtunik Ülo Kikas näitas kindlat penaltipunktile. Vastaste noor ründja oli 11 meetri karistusköögi sooritamisel kindel ning seis oligi ootamatult 0:1 meie poiste poolt vaadates. Hetkelise peataoleku jätkuks suutsid Vändra karud aga ennast kokku võtta ja võideldi lõpuni, kuid vastase kogenud kaitseliin pidas südikalt vastu kuni kõlas kohtuniku poolt viimane vile. Kahjuks ei näinud ka mõnel korral kohtunikebrigaad vastaste eksimusi nende endi karistusalas, mis oleks võinud ka meie mehi aidata värvani. Kahjuks tuli vastu võtta järjekordne võitluslik kaotus, mida on sellel hooajal kogetud juba üsnagi mitmeid kordi. Vigade paranduse saavad meie mehed teha juba sel laupäeval, kui kohtutakse koduväljakul Meistriliiga duubelvõistkonnaga Tartu JK Tammeka II-ga. EDU POISTELE!

Your rating: Puudub Average: 2 (2 votes)