Mudilased madistasid Vändras

Mudilased madistasid Vändras

Laupäeval, 10. detsembril kogunesid Vändra Gümnaasiumisse hulk pisikesi ja pisut suuremaid jalgpallisõpru. Pisemad selleks, et jalkaplatsil mõõtu võtta ja suuremad, et neile kaasa elada. Pallivõlureid Vändrast, Vihtrast, Kergust, Torist ja külalistena Pärnust kogunes saali koguni 70. Õdesid-vendi, emasid-isasid, memmesid ja taate, kes pisikestele valjuhäälselt kaasa elasid, sai manuaalne lugemismasin vahepeal saalis kokku 120 ringis, mis tähendas juba korralikku jalgpallipidu pea 200 inimesele. 

Pidu algas Vändra Gümnaasiumi kahel väljakul kell 10.00, kus kaheksa vutisatsi oli jaotatud kahte gruppi. Iga kohale sõitnud võistkond sai neli mängu ja peab tõdema, et möllu nii väljakul, kui selle kõrval oli kuhjaga. Kui igas kohtumises oli palju võitlust, ilusaid sööte, tõrjeid ja väravaid, siis võidumedali viisid koju sel korral kõik lapsed, kes pidupäeva oma tegutsemisega eriliseks tegid. Aplausi kaasaelamise eest said ka kõik fännid, mis oli autasuks neile vapra ergutamise eest. 

See, et saalis viibijatel oli tore, võis välja lugeda asjaosaliste nägudelt ja pisikesed teatasid treeneritele juba peale mänge, et säärased võistlused võiks iga päev olla. Kuigi kõik lapsed olid tõeliselt tublid, siis hea meel on tõdeda, et igast võistkonnast oli väljakul mängijaid, kellest kokku võiks klopsida tõelise tähtede võistkonna juba praegu.

Tore oli ka vilemeestel Jargol, Martinil ja Reinul ning tubli töö tegid ka Silver ja Margus, kes laste soovile lubasid vastu tulla ja esimesel võimalusel uuesti säärase pidupäeva korraldada.

Tänud kõigile toreda päeva eest!

No votes yet
Jaga |
veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus