Nädalavahetuse mängud

Laupäeval kell 12:00 toimus Vändra staadionil II liiga mäng JK Vändra Vapruse ja Türi Ganvix JK vahel. Vändra mehed võitsid kohtumise 3:0. Esmakordselt sel hooajal sai jala valgeks Toomas Eier, kes viis võistkonna 37. mänguminutil juhtima. Kaks väravat sai kirja meeskonna mängiv treener Ranet Lepik, esimesel korral oli ta täpne 66. minutil ja teist korda õnnestus pall võrku sahistada 78. minutil. Mäng oli sedavõrd rahulik, et kohtunikul ei olnud vaja kordagi taskust võtta kollast ega punast kaarti.

Pühapäeva õhtul 19:30 algas mäng naistel Tallinnas. Mäng kaotati seisuga 0:4, meie õnneks ei suutnud florakad rohkem oma võimalusi väravateks vormistada. Märkimist vajab ka see, et naiskond pidi taaskord mängima tunduvamalt tugevamate naiste vastu, kuna Flora saatis väljakule mitmeid meistriliiga tasemel mängijaid.