Naised jätkavad turniiri Tallinnas

Sellel pühapäeval, 25. aprillil kohtub meie naiskond Tallinnas eelmise aasta meistriliiga võistkonna Nõmme JK Kaljuga. Naiskonnad on omavahel kohtunud vaid korra sõpruskohtumises, mis toimus aasta tagasi ning mille Nõmme JK Kalju võitis suurelt 7:0. Peale kahte vooru on meie naiskond kahe võidu ja kuue punktiga teisel kohal, Nõmme kolme punktiga neljandal kohal.

Olete alustanud hooaega kahe järjestikuse võiduga. Mida arvad toimunud mängudest?

Mõlemad mängud on olnud head, kuigi esimene mäng oli pigem nagu trenn, sest polnud väljas mänginud. Ei saanud alguses mängu käima ja oli ka raskusi põrkava palliga. Teise mängu esimene poolaeg oli väga hea, mängisime täielikult oma mängu. Teine poolaeg andis soovida, olime pikka aega vastaste surve all. Rahule võib mõlema mänguga jääda.

Järgmise kohtumise peate eelmise aasta meistriliiga naiskonna Nõmme JK Kaljuga, mida arvad eelseisvast kohtumisest?

Ma arvan, et see mäng tuleb väga raske. Kuigi olen täiesti kindel, et me saame neile vastu.

Keda pead selle hooaja favoriitideks?

Florat, nad on juba kaks hooaega väga väga hästi mänginud.

Millise võistkonnaga kohtumist ootad sellel hooajal kõige enam?

Pärnu JK, nendega mängides saab hea pildi oma võistkonna seisukorrast.

Kes on olnud kõige ebasümpaatsem naiskond, kellega väljakul kohtunud olete?

Sillamäe. Mina arvan, et kui minnakse väljakule, siis tuleb seal ka mängida, mitte laulda ja lollitada, nagu sillamäelased tavatsesid teha.

Milline on olnud kõige meeldejäävam kohtumine?

Eelmise aasta sügisringi kohtumine Pärnu JK, kui võitsime neid esimest korda, sellist rõõmu ei ole kunagi varem väljakul tundnud.

Kui oleks sinu teha, siis mida muudaksid oma naiskonna juures?

Mitte midagi, sest praegu on kõik väga hästi.

Mis sind kõige enam häirib jalgpalli mängides?

Kohtunikud, kes ei jaga mitte kui midagi. Pealtvaatajad, kes halvasti ütlevad ja see ka, et ma mõnikord hakkama ei saa.

Mitmenda kohaga lõpetab naiskond selle hooaja?

Loodan ja tahan väga, et jääksime kolmandaks. Luban selleks igas mängus endast parima anda.

Täname meie naiskonna kaitsjat Mari-Liis Jaansoni huvitavate mõtteterade eest ja loodame, et tema kõik edasised soovid ja unistused täituksid!

Your rating: Puudub Average: 5 (2 votes)