Naised jätsid võidu koju

Pühapäevases kohtumises Narva JK Transi vastu suutsid meie neiud lüüa vastasele viis vastuseta väravat ja kõik kolm punkti jäeti kindlalt koju. Esimesel kolmveerand tunni jooksul sahistasid meie neiud võrku nelja palliga. Kolmel korral oli täpne meie väravatemasin Kristel Eier, kes mängis kõigis olukordades üle nii kaitseliini kui väravavahi ja sokutas nahkkera alati tühja väravasse. Oma elu esimese värava naiste liigas lõi kaitsja Mari-Liis Jaanson, kelle 18 meetri karistuslöök oli vastaste väravavahile püüdmatu, kuna löök oli sedavõrd tugev ja täpne, et maandus vasakus ristnurgas.

Teise poolaja üleoleku suutsid meie naised väravaks vormistada alles mängu viimasel minutil, kui jala sai valgeks üksik läbimurde teinud äärepoolkaitja Reili Arumäe. Kuigi värava võimalusi oli tublilt üle kümne, siis seekord lõpptulemuseks 5:0 JK Vändra Vaprusele.

JK Vändra Vaprus - Narva JK Trans 5:0 (4:0)

Väravad: 12., 32., 38. Kristel Eier, 18. Mari-Liis Jaanson, 90. Reili Arumäe

Koosseis: Anne Ojala, Maigy Maasik (Kristiina Hansen), Merit Lukka, Grete Ojala, Mari-Liis Jaanson, Enelin Kannu (Reili Arumäe), Marleen Stokkeby (Britta Tšernova), Anni Ringenberg, Reelika Turi, Melissa Mägisalu (Marilin Pert), Kristel Eier

Vahetuses: Britta Tšernova, Reili Arumäe, Kristiina Hansen, Marilin Pert

Pühapäeva õhtuses kohtumistes tütarlaste C- klassis said meie neiud 0:8 kaotuse TJK Legion Tallinnalt.