Naised võtsid taaskord maksimum punktid

Täna pidasid Vändra neiud Pärnus maha tulise heitluse FC Kuressaare naiskonnaga. Kohe mängu alguses ohjad enda kätte haaranud Vapruslased näitasid täna palju paremat mängu, kui nädal tagasi Narvas. Pall liikus kenasti ja tekitati ohtralt monente. Paaril korral pidi mängu sekkuma ka meie väravaht Anne Ojala, kuid esimesel poolajal õnneks vastase rünnakud lõppesid peamiselt meie kaitseliinis, kus tublit tööd tegid Merit, Grete, Täpi ja Maigy. Vändra neiud sepistasid aga omakorda palju ilusaid läbisööte ründajatele, kuid kahjuks jõudis pea alati vastaste väravavaht enne jaole või vedas alt tehnika, kui ka löögitäpsus. Kuid mis tulema pidi, see ka tuli. Nimelt mängu 39. minutil mängis Kristel Eier vasakul äärel üle kaitsja ning söötis seejärel väravaesisele, kuhu oli avanenud Enelin Kannu. Vastaste väravavaht liikus küll õigesti palli vahelt lõikama, kuid Enelin jõudis pallini hetk varem, mängis ühe puutega puurilukust mööda ja saatis külma kõhuga palli tühja väravasse.  See oli ilus kombinatsioon, mis algas tegelikult juba meie kaitsjatest, kes palli vastastelt võitis, koheselt söödeti keskväljale, kust omakorda äärde jne. Hetk varem oli sarnase olukorra luhta lasknud Reili Arumäe, kellel ei õnnstunud läbisöödu järel palli korralikult omaks saada. Poolaja lõpus proovis Enelin veel õnne kauglöögist, kuid löök oli piisavalt nõrk ja seega väravavahile erilist ohtu ei valmistanud.

Teine poolaeg mängupilt natuke muutus. Kaotusseus olnud Kuressaare pani sisse kõrgema käigu ja 20. minutit hoiti meie neidusid päris tugeva surve all. Vastane üritas kõigest väest mängu tagasi tulla, aga väravasuul seisnud Anne ja kaitseliin suutsid suuremad ohud ära hoida. Kõvasti tegid tööd kaitses ka meie poolkaitsajad Melissa, Anni ja naiste liigas debüüdi teinud Britta. Vastaste ohtlikumad momendid tekkisid nurgalöökidest, kus paaril korral unustati kastis vabaks saarlaste mängijad, kelle sihik seekord õnneks paigas ei olnud. Korra oli kasutada ka vastastel karistulöök, mis oli äärmiselt tugev ja korralik, kuid Anne sai palli püüdmisega suurepäraselt hakkama. Aja möödudes saime ka meie oma mängu taas käima ja olukorrad tekkisid ka vastase värava all. Väravale oli lähedal Britta, kes nurgalöögist tulnud palli otse väravale kõmmutas, kuid pall lendas napilt väravast mööda. Korra proovis kaugelt õnne ka Kristel, kuid ka tema löök oli ebatäpne. Aktiivselt tegutses paremal äärel Reili, kellel täna jäi alati natuke puudu, et edu saavutada. Mängu lõpus oli kasutada meie naistel peale Anni kukutamist murule karistuslöök umbes 20 meetrilt. Palli taha asus meie kaitsja Grete, kelle löök seekord aga ebaõnnestus täielikult. Kohtumise viimased minutid veeretati palli peamiselt keskväljal ja erilist ohtu kummagi värva all ei sündinud. Seega seisuga 1:0 Vändrale kohtumine ka lõppes. Tänase võiduga kerkisid meie tüdrukud turniiritabelis jagama 1-2 kohta Tallinna FC Floraga, kes on samuti kogunud kahest mängust maksimum kuus punkti. Oma järgmise raske kohtumise peavad meie neiud juba tuleval pühapäeval Tallinnas, samuti eelmise aasta meistriliiga klubi JK Nõmme Kaljuga, kes täna seljatas Narvas sealse Transi tulemusega 2:0.

Tänud FC Kuressaare neidudele mängu eest ja soovime neile järgmisteks kohtumisteks edu!

Seis: JK Vändra Vaprus- FC Kuressaare 1:0 (1:0)

Väravad: 39. Enelin Kannu

Koosseis: Anne Ojala, Mari-Liis Jaanson, Merit Lukka, Grete Ojala, Maigy Maasik, Melissa Mägisalu ( Kelli Vechterstein), Anni Ringenberg ( Kristiina Hansen), Britta Tšernova (Marilin Pert), Reili Arumäe, Enelin Kannu, Kristel Eier.

Varus: Kelli Vechterstein, Kristiina Hansen, Marilin Pert.

Your rating: Puudub Average: 4 (1 vote)