Noored osalesid Sindi Spordipäevadel!

Meie klubi noored osalesid eelmisel kolmapäeval Sindi linna spordipäevadel, mille raames korraldati ka jalgpalliturniir Sindi Cup 2012. Kohale oli tulnud viis meeskonda, kes kõik omavahel mõõtu võtsid. JK Vändra Vapruse 2002 ja hiljem sündinud noortele palluritele algas mängupäev kenasti, kui peale lühikest rongkäiku läbi Sindi linna asuti võistlustulle Pärnu JK Vapruse meeskonnaga, kes seljatati tulemusega 3:2. Kaks väravat lõi selles mängus Marlon Kivisild ja ühe lisas meeskonna arvele Kristofer Tehver. Seejärel oli kord ENMV tuttava PJK II esinduse käes, keda Eestikatel küll võideti, kuid kahjuks seekord pidime leppima 3:0 kaotusega. Kolmandas madinas ristati piigid sama klubi esimese meeskonnaga, kellega olenemata tulemusest väga korralik partii tehti. Nimelt null väravat lasknud meeskonna vastu mindi kiirelt Marloni eeltööst ja Kristoferi väravast 1:0 juhtima ning eduseisu suudeti hoida üsnagi pikka aega. Neli minutit enne kohtumise lõppu teenisid aga vastased penalti, millega mänguseis viigistati ja seejärel kolme minutiga juba oma teed mindi. Vändra lapsed kaotasid kohtumise koguni 1:5, aga sellest olenemata peab treener seda esitust oma poiste parimaks. Päev lõpetatati aga suure 6:1 võiduga Pärnu poiste kolmanda meeskonna üle. Viiel korral tabas väravat kapten Marlon Kivisild ja korra oli kaugelt täpne Hanno Tamm. Esikoha turniirilt saavutas PJK I meeskond kaotamata ühtegi kohtumist. Teine, kolmas ja neljsas sats korjasid kõik kuus silma. Kahjuks kaotus PJK II sai otsustavaks meie poiste heale kohale ja seega tuli leppida neljanda tabelireaga. Meeskonna parimaks mängijaks valiti Marlon Kivisild, keda meeskond tublisti väravate löömisel aitas!

Turniiril osalesid: Argo Rentnik, Hanno Tamm, Kert Järve, Oliver Liske, Miko Mägisalu, Kristofer Tehver, Sten Endel Raudsepp, Marlon Kiivisild, Tanel Eier. Trener Ranet Lepik.

Your rating: Puudub Average: 5 (1 vote)