Noored pidasid viimaseid mänge

Teisipäeval 7. septembril pidasid meie klubi noored oma viimased selle aasta EMV mängud. Kodusel murukamaral toimetasid usinasti meie väikesed tüdrukud, kes hoolimata kahest järjestikusest võidust pidid tunnistama Lasnamäe Ajaxi 3:2 paremust. Antud kaotus paigutas meie neiud viiendale tabelireale.

Treeneri hinnangul jäi sellel aastal kripeldama tüdrukute suvine trennigkülastatavus, kuna selle taha läks meistrivõistluste pronksmedal. Samas loodab treener, et tüdrukutel jätkub sära ja tahtmist harjutada järgmise aasta võistluste nimel, kuna viimased mängud näitasid, et mängupildi poolest on tublisti edasi mindud ja selleaasta 5. koht tuleks tuleval hooajal kindlasti välja vahetada kirkama tabelirea vastu.

Poisid pidasid oma viimase kohtumise samal ajal Viljandis sealse Tuleviku vastu, kellele kodus kaotati kevadel koguni 1:4. Sellenädalasele mängule mindi vastu erilise tahtega, kuna tegu siiski hooaja viimase matšiga. Kohtumine algas väga võitluslikult ja teravalt. Koduvõistkond püüdis kiirelt asjad klaariks teha, kuid meie poisid kaitsesid vapralt oma väravat. Üritasime nõelata tugevat vastast kiirete kontrarünnakutega, mis nii mõnelgi korral valmistas vastasele suurt peavalu. Poolajavile kõlades näitas tabloo siiski viiginumbreid 0:0. Teine poolaeg algas sarnaselt esimesele. Vastane valdas tsipa rohkem palli, meie üritasime tegutseda kaitses kindlalt ja üllatada vastaseid kiirrünnakutega. Oma mängu parima võimaluse lasi luhta Mihkel Jürgenstein, kes olles ülemänginud vastase kaitseliini ja jäänud silmitsi vaid väravavahiga suutis palli suunata täpselt posti kõrvale, kuid kahjuks raamist väljaspoole. Kohe järgmisel rünnakul pidas paika vanasõna väravalöömise kohta ja viljandi asus kohtumist karistulöögist 1:0 juhtima. Vändra pallurid ei lasknud ennast sellest aga heidutada ja pall viidi jooksuga keskringi, et see kiiresti jälle mängu saaks pandud, kuid lahtilöögi järgne sööt oli sedavõrd vale, et vastaste ründaja napsas selle vahelt, mängis üle meie kaitsjad ja sokutas palli Mart- Hannese kõhu alt väravasse. Seega vähem, kui minutiga oldi maha mängitud kogu korralik senine kohtumine. Peale Tuleviku teist väravat püüdsid meie poisid ikkagi lõppuni, kuid seekord vastaste puurilukku murda ei suudetud.

Treeneri hinnagul läks hooaeg üle kivide kändude. Samas peab kiitma poiste tahtejõudu pingutada alati lõpuni. Individuaalselt tegi mõnigi mängija edasi väga suure sammu ja ka mängupilt oli kohati täiesti nauditav, kuid ebastabiilsus, mis on sellele vanusele väga omane, vedas meid korralikult alt. Pea iga mäng tehti üks väga korralik poolaeg ja teine ei tulnud kohe üldse välja. Kiita said meie poisid ka teistelt treeneritelt ja nii mõnigi mängija sai võimaluse osaleda rahvukoondise treeningutel. Soovime poistele pea püsti ja edasi, sest positiivset millelt edasi minna juhtus sellel aastal palju.

Your rating: Puudub Average: 5 (1 vote)