Noortele võit ja kaotus

Teispäeval 31.august pidasid meie klubi noored maha kaks EMV mängu. Vändras olid vastamisi Vändra JK Vparus 95 poisid ja samaealiste meeskond Põltsamaalt. Omavaheline esimene kohtumine oli lõppenud seisuga 4:0 Põltsamaa kasuks. Koduseinte toel mängisid meie poisid kenasti ja ei andnud vastesele suurt võimalust väravat ohustada, kuid poolaja lõpus lendas siiski külaliste kauglöök õnnetult väravavaht Mart-Hannes Reinfeldti seljataha. Teise poolaja parima võimaluse tekitasid just meie noormehed, kes tsenderdusest tulnud palli tugeva löögiga väravaposti lõid. Tsenderdajaks oli seekord meeskonna kapten Marco Lukka, kes leidis väravaesisel ülesse Fred Kaasi, kellel jäi seekord aga natuke õnnest puudu, et pall väravasse sokutada. Üldiselt oli tegu võrdsete hetlusega, kus olukorrad tekkisid enamjaolt kaugelt lüües. Palju oli keskväljavõitlust ja mõlemal poolel väga palju tehnilist praaki. Seekord tuli siis taas alistuda vastasele, kellega mängiti kui võrdne võrdsega. Oma viimase kohtumise peavad meie mängijad juba tuleval teisipäeval, kui kohtutakse Viljandis sealse Tulevikuga.

Samal ajal, kui poisid mängisid Vändras, siblisid meie väikesed tüdrukud Põlvas sealsete Lootose neidudega. Koduses Vändra matšis anti rumalalt 2:0 seis käest ja kohtumine lõppes 2:2 viigiliselt. Seekord tundus minevat samamoodi, kui puhkepausile mindi 0:0 seisult. Teise poolaja keskel õnnestus aga meie väravamasinal Hanna-Eliise Mägil lüüa kaks kiiret väravat, mis esmapilgul jättis mulje, et vastane on seljatatud, aga nii see ei olnud. Mõni minut hiljem oli Lootosel kasutada karistuslöök, mis õnnestus sedavõrd hästi, et pall maandus kenasti värava alanurgas. 1:2 ja Põlvakad mängus tagasi. Peale pisikest survet vastase poolt toibusid ka meie neiud ja mängu tõi lõpliku pöörde Marike Mangussoni löödud värav, mis tõi mõni minut enne lõppu tabloole seisuks 3:1. Juba mängu lõppedes sai kirja oma elu esimese värava ka Marleen Illison, kes realiseeris Hanna-Eliise kena eeltöö väraks. Kohtumine lõppeski seisuga 4:1 Vändra JK Vapruse kasuks.  Oma järgmise kohtumise peavad tüdrukud juba homme kodusel Vändra staadionil kell 15:00, kui vastaseks on seekord Tallinna FC Flora neiud.