Poistele viik, plikadele kaotus

Eile mängisid Tartus meie poiste B-klassi esindus sealse JK Merkuur- Juunioriga 3:3 viigi. Kohtumine algas meie poistele kehvasti, kuna juba 12. minutiks leidsime ennast 0:2 kaotusseisust. Õnneks ei andnud noormehed alla ja võitlesid poolaja lõpuks välja seisu 1:2, kui karistusala joonelt tulistas tugeva löögi tahanurka Roland Hizanišvili. Pooalajal muudeti tsipa taktikat ja see toimis. Peagi tegutses vasakul äärel kenasti Gert Kivistik, kes palli karistusalasse toimetas, kus oli Marco Lukka. Meeskonna kapten ennetas kaitsjat ja toksas palli varbaga võrku. Viik ei püsinud tablool aga rohkem ega vähem kui 1 minut. Kohe peale meie väravat tabasid vastased ka meie raami ja taas pidime hakkama taga ajama. Õnneks ka sel korral jäid poiste pead püsti ja isu kasvas veelgi. Suurepärase töövõiduga sai hakkama Mihkel Jürgenstein, kes kasutas ära kaitsja eksimuse. Sööt väravavahile oli liialt nõrk ning nüüd jäi vaid üle oodata ja vaadata kumb jõuab pallini esimesena, kas Mihkel või puurimees. Õnneks oli meie mees kiirem, ennetas vastast ja seejärel jäi poisil vaid palliga tühja väravasse joosta. Kuigi mängu lõpus oli võimalusi mõlemale poolele, jäi seekord tulemuseks võitluslik 3:3 viik. Kahest mängust nelja kogutud punktiga jagab meie võistkond turniiritabelis 2-3 kohta Pärnu Kalev Sk-ga. Tabelit juhib Tartu JK Merkuur- Juunior 5 kogutud silmaga. Oma järgmise kohtumise peavad Vändra Vapruslased juba neljapäeval, kui nende vastaseks on FC Otepää ja seda võõral väljakul.

Täna toimus Tallinnas järjekordne tütarlaste kohtumine JK Vändra Vaprus ja Tallinna FC Flora vahel. Mõlemad naiskonnad olid seniks kogunud ühe punkti ja seega oli oodata tasavägist mängu. Nii ka läks, kuigi meie neiud võitlesid kogu kohtumise arvulises vähemuses, kuna kes oli laagris , kes haige ja vigastatud ja kes ei saanud lihtsalt seekord tulla. See pole vabandus ja ega mängupildilt ei saanud arugi, et vastaseid väljakul rohkem, aga siiski õnnestus Floral lüüa mõlemal poolajal üks vastuseta värav. Meie tüdrukud võitlesid küll lõpuni ja omasid samuti mõningaid väravavõimalusi, kuid koju sõideti lõpuvile kõlades 0:2 kaotusega. Tüdrukud peavad oma järmise kohtumise tuleval teisipäeval, kui kohtutakse koduplatsil samuti ühe punkti kogunud Põlva Lootose neidudega.

Your rating: Puudub Average: 4 (14 votes)