Pühapäeval kohtuvad naised Kuressaarega

Sellel pühapäeval, 18. aprillil peab oma esimese kodumängu meie naiskond eelmise aasta meistriliiga võistkonna FC Kuressaare vastu. Kuigi meie kodumängude paigaks on Vändra staadion, siis olude sunnil mängitakse Pärnu kunstmurul kell 14:00.

Pühapäeval algas hooaeg sõiduga Narva, kas ootasid esimest kohtumist väga?

Ootasin, aga olin närvis ka, sest ma pole ammu palliga saanud trenni teha.

Mida arvad naiskonna hetkeseisust, kas naiskond on mängudeks valmis?

Ma arvan küll. Esimese mängu järgi võib öelda küll, et kõik tahavad mängida ja endast parima anda.

Kuidas jäid rahule esimese mänguga Narva vastu, mille 1:0 võitsite?

Võidu üle on hea meel. Esimene poolaeg ei olnud nii hea, aga teisel poolajal saime söödud käima ja mäng läks paremaks.

Said võistkonda aidata vaid veidi üle poolaja. Mis juhtus?

Kukkusin õnnetult ja väänasid oma parema jala hüppeliigest. Luu murtud pole, aga venitasin sidemeid.

Millal loodad taas mänguvalmis olla ja väljakule joosta?

Jalale pean puhkust andma umbes kolm nädalat. Pärast seda loodan uuesti mängida ja võistkonda aidata nii palju kui oskan.

Kui oleks sinu teha, mida oma võistkonna juures muudaksid?

Võistkonna juures ei muudaks midagi. Kui ma saaks, siis ma teeks nii, et trennid oleks ka laupäeviti, et saaks ise rohkem trenni teha.

Sa oled hea näide sellest, et ka kodust eemal olles saab ennast vormis hoida. Mis sind ikka ja jälle Vändrasse jalgpalli mängima toob?

Võistkonnakaaslased ja hea treener. Ma ei suuda ettegi kujutada, kui ma peaks meie mängu lihtsalt pealt vaatama. Ikka tahaks ise ka platsile joosta.

Mida arvad eelseisvast kohtumisest eelmise aasta meistriliiga võistkonna FC Kuressaare vastu?

Kindlasti tuleb raske mäng, aga ma usun, et võit pole võimatu. Proovin ise ka kohal olla, et võistkonda vähemalt platsi ääres toetada.

Eelmisel aastal olite parim iseseisev klubi esiliigas, kuid napilt jäi puudu meistriliiga kohast. Mis on selle hooaja eesmärgiks ja millisel kohal võiks naiskond sel aastal paikneda?

Ei oska ennustada. Sel aastal on kõik vastased väga tugevad. Loodan, et jääme ikka esiliigasse püsima.

Mõtteid jagas naiskonna keskpoolkaitsja Marleen Stokkeby. Täname teda ja soovime talle kiiret paranemist.

Your rating: Puudub Average: 5 (1 vote)