Ronaldolt neli kolli!

Peale meeste viigilist heitlust asusid võistlustulle 2000 ja hiljem sündinud Vändra ja Tori mängijad. Vigastustest räsitud meeskond asus madistama Pärnu JK meeskonna vastu, kellega hooaja esimese mängus 3:3 viiki mängiti.

Kohtumist asus juba neljadal minutil juhtima PJK meeskond, kui nad realiseerisid oskuslikult 1 vs 1 olukorra. Ei möödunud palju aega, kui kohtunik Mart Paumäe osutas penaltipunktile, kui valgete kaitsja mängis karistusalas palli käega. Ronaldo saatis löögi püüdmatult alla nurka seisuks 1:1. Pusimist ja võitlust jätkus küllaga ja samuti ei jäänud ka mänguilu nägemata. Korraliku esitusega said hakkama Jan-Erik, Marlon ja Ronaldo, kes kohati kombineerisid vägagi nauditavalt. Oma tugeva panuse mängule andsid ka Kevin ja Markus ning loomulikult olude sunnid seekord väravat kaitsnud Kaur-Mihkel. Vastasel õnnestus siiski meie poiste ilus esitus nurjata kauni kauglöögiga, mis tegi seisuks 1:2. Ja jällegi mängiti mõne minuti möödudes karistusalas määrustevastaselt ning taas realiseeris Ronaldo penalti. 2:2 seisult mindigi vihmasabinas kenasti puhkama.

Puhkepausilt naasnuna hakkas ka päike jälle ilusasti paistma ja mängijatel oli mõnus jätkata sealt, kust nad mõned hetked tagasi pooleli jäid. Paremini alustasid poolaega Vändra pallitaltsutajad, sest Ronaldo otsustas külalised peale Armin Marlon Mängeli filigraanset söötu Vändra võistkonna 3:2 juhtima viia. Peale seda tekkis veel paar head momemnti, kuid nagu reegel ikka, kui ise ei löö, siis tuli peagi vastaselt viigivärav ja kaks kiiret juhtväravat. Seisult 3:5 sai Ronaldo aga hakkama sooritusega, mis pani rõkkama kogu pealtvaatajaskonna ja plaksutama ka vastaste mängijad. Üliterava nurga alt tegi nooruke pallipoiss sellise löögi, mis lendas lati ja posti põrkest väravasse seisuks 4:5. Kahjuks sai selle löögiga koos otsa ka mänguaeg ja vastu tuli võtta kaotus. Sellest hoolimata jääb treener rahule poiste mängupildiga, mis oli seekord vaieldamatult selle pundi PARIM!

Heasse hoogu sattunud Ronaldo Tiismaa on kahe viimase kohtumisega sahistanud vastase võrku koguni 14 palli ja viie mänguga on kokku löönud 18 väravat, millega on nimekas Vändra pallur kindel liiga liider väravaküttide edetabelis.

Soovime poistele jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Your rating: Puudub Average: 5 (2 votes)