Sõpruskohtumine Eidapere lastega!

Sõpruskohtumine Eidapere lastega!

 

Reedel, 31.03.2017 sõitsid meile külla meie tubli treeneri  Margus Põldsaare juhendamisel Eidapere kooli lapsed. Päev oli eriline seetõttu, et võistlus oli neile lastele lausa esmakordne, mida arvestades olid nad väga tublid ja said ka kenasti hakkama. Mõõtu sõitsid võtma nii tüdrukud ja poisid, mis koos Vändra lastega tähendas lõbusat äraolemist nutimaailmast ligi 60-le lapsele. Ka meie plikade esindusele oli säärane võistlusmoment esmakordne, kuid vähe kauem praktikat ja ka koduseinad olid need, mis aitasid pisukese paremuse maksma panna. Rõõmu teeb asjaolu, et Vändra tüdrukutest said jala valgeks pea kõik asjaosalised, kuid võlgu ei jäänud ka külalised.

Poiste mõõduvõtt kujunes natuke veelgi ühepoolsemaks, mida oli ka arvata, kuid mõlemad meeskonnad said väärt õppetunni. Nii Eidaperel, kui Vändral olid omad ülesanded väljakul, mida prooviti siis harjutada ja mis nii mõnelgi korral edukalt sooritati. Külalistel seekord väravat mängust lüüa küll veel ei õnnestunud, kuid penaltiseerias näitasid nad juba külma närvi ja edukat löögioskust. Vändra poistest sai nii mõnigi mängumees kirja oma elu esimese kübaratriki ja ka väravasuul sai oma oskusi võistlusmomendis proovida sellised mängijad, kes seda seni veel teha saanud ei ole.

Kokkuvõttes edukas ja tore ettevõtmine meeldis kõikidele lastele ja innustab neid nüüd veel rohkem harjutama. Üritusest tekkisid ka ideed ühistreeningute korraldamiseks, mis tulevad aga kõne alla alles siis, kui ükskord juba õue saame.

Suured tänud meie treeneritele Margusele ja Martinile ning samuti Eidapere ja Vändra koolidele, kes üheskoos põneva õhtupooliku korraldasid! 

No votes yet
Jaga |
veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus