Sõprusmängult tagasi võiduga

Täna, 14. märts kohtusid Paide kunstmurul FC Järva-Jaani ja JK Vändra Vaprus. Kohtumine algas nagu arvata oligi, väga võitluslikult  ja tasavägiselt. Palli suutsid küll meie mehed rohkem vallata ja sööt liikus hästi, kuid sellest hoolimata jätkus ohtlikke momente mõlema värava alla. Kohe esimesel minutil oli eksimas meie puurilukk Toivo Teetsmann väljalöögiga, lüües palli vastu ründajat, mis omakorda leidis tee värava suunas. Õnneks oli mängumees Indrek Oja omal kohal, kes palli väravajoonelt minema lõi. Esimest väravat tuligi oodata pool tundi, nurgalöögi järel kerkis vastase karistusalas kõige kõrgemale meie meeskonna kapten Karel Otto, lüües palli peaga kindlalt võrku. Paar minutit hiljem vormistas Gerth Kaas ilusa kombinatsiooni lõpetuseks seisuks 2:0 ning hetk enne poolaja vilet lisas sama mees oma kontole ka teise värava. Seega esimese poolaja seisuks 3:0 Vändrale.

Peale pisikest pausi jätkus teine poolaeg sealt, kus esimene lõppes. Kümne minutiga suutis lüüa Egert Sults kaks kiiret väravat, mis murdis vastased lõplikult. Vastane püüdis ja võitles küll lõpuni, kuid seekord sellest ei piisanud. Teine poolaeg kulges täiesti meie poiste taktikepi all. Viimased 30 minutit oli näha Vändrakate paremat füüsilist vormi ja suurt mängu tahet, millega kaasnes veel viis vastuseta väravat. Jala said valgeks veel ühel korral Jaagup Valma, kahel korral olid täpsed Alfred Vesselovi ja Gerth Kaasi löögid. Kohtuniku lõpuvile kõlades näitas seekord tabloo 10:0 JK Vändra Vapruse paremust.

JK Vändra Vaprus tänab FC Flora Järva-Jaani võistkonda vajaliku sõpruskohtumise eest ja soovib neile algavaks liigahooajaks palju väravaid ja edu!

JK Vändra Vaprus koosseis: Toivo Teetsmann (46. Hans Naano), Mihhail Kravtšenko, Indrek Oja, Oliver Ojala, Jaagup Valma, Rein Kontus, Karel Otto(C), Alfred Vesselov, Gerth Kaas, Sirmo Ambos (46. Maigo Vaakmann), Egert Sults (55. Toomas Mangusson)

Väravad: Gerth Kaas 4, Alfred Vesselov 2, Egert Sults 2, Karel Otto 1, Jaagup Valma 1