Tegemisi tandritelt

Tegemisi tandritelt

 

Reedel, 21.04.2017 toimus Vändras matk, mis pühendatud Jüripäevale. Traditsiooniliselt on ka meie klubi oma esindusega väljas alevis toimuvatel üritustel ja erand ei olnud sellesosas ka seekord. Sellel aastal osales meie klubist koguni viis võistkonda ja mõned liikmed sokutasid ennast teistesse võistkondadesse. Tore üritus, mis tähendas 5 või 10 kilomeetri läbimist ja rajal erinevate üleasannete täitmist oli väga põnev ja loomulikult meeldivalt sportlik tegevus. Mängul osales alevist üle saja inimese, kellest pea 25 olid meie klubi mängijad. Korraldajad olid nuputamiseks pannud erinevaid üleasandeid, millest põnevamad nt avarii põhjuse lahendamine või esmaabi andmise oskuste kontroll, kuid samas oli tore ka õhupüssist õhupalle metsavahel sihtida ja alevi pargi kompleksharjutust sooritada. Kui eelnevatel aastatel on meie mehed võitmatuks jäänud, siis seekord pidime tublidele võitlejatele võistkonnast Kruuvid napilt alla vanduma ja leppima teise kohaga. Tublid olid ka kõik teised meie klubi võistkonnad, kes tihedas konkurentsis tublisti raja läbisid.

JK Vändra Vaprus tänab korraldajaid vägeva ürituse eest ja soovib jõudu järgmiste põnevate ürituste korraldamisel!

 

Pühapäeval 23.04.2017 tuli juba bussidele hääled sisse lükata, et sõita Tartusse sealse JK Tammeka U21 võistkonnale külla Esiliiga B raames peetavaks kohtumiseks. Esmalt tuleb ära mainida uus Sepa kunstmuru, mis tõesti on mängimiseks fantastiline ja praegusel aastaajal sportlasele asendamatu. Suur tänu kõikidele asjaosalistele, kes käe külge panid, et Tartu tublide poiste unistus teoks sai tehtud ja Eesti jalgpalluritele säärane kingitus osaks sai. Kindlasti andis see väljak meie poistele lisamotivatsiooni, sest vahelduseks jooksurajale sai seekord lausa utoopilistes tingimustes jalgpalli mängida. Et vastane on tugev ja meie arvates selle liiga üks võitjapretendente oli teada juba enne kohtumist, kuid olime ka kindlad selles, et hea õnnestumise korral on ka meil punkte võimalik napsata. Kohtumine algas väga tormiliselt, mida ka eeldasime ja kontrolli mängu üle tahtsid mõlemad meeskonnad. Juhtus hoopis aga see, et väljakule jagus pigem armutut võitlust ja väga lahtist jalgpalli, mis tõi endaga kaasa ärevaid momente mõlema värava all ja otsest domineerimist ei saavutanud kumbki asjaosaline. Siiski parimad momendid kohtumist juhtima asuda tekkisid Vändral, kui kahel korral ei õnnestunud Ander Paabutil üle mängida silmitsi jäädes vastaste puurilukku. Korra sokutas Oliver Ojala palli ka vastase väravasse, kuid eelnevalt fikseeriti napilt suluseis. Esimese poolaja lõpu eel magati aga karistusala joonel maha vastase ründja, kes kaitsja põrkega palli kodumeeskonna kasuks 1:0 seisuks tulistas.

Teine poolaeg ei antud alla ja jätkus mäng, mis sarnanes esimesele kolmveerandtunnile. Seekord jõudsid esimesena sihile meie pallurid, kui vasakult äärelt Oliveri antud tsenderduse külma kõhuga Harris viigiks lajatas. Viigiseisul tekkkis jällegi poolvõimalusi mõlemale, kuid Tammeka nõelas õnnestunud kontrast nii edukalt, et 2:1 oli tõsiasi. Tundus, et asi jääbki nukraks, kuid alles siis hakkas juhtuma. Mängu 86. minutil tegi taas vasakul äärel korraliku soolo Mihkel, kes möödus mitmest vastasest ja leidis värava ees Kaarli, kes mänguvahendi võrku sokutas. Võiks öelda, et viigise tulemuse üle pidanuks mõlemad õnnelikud olema, kuid kohtumiste üleminutitel õnnestus juhtvärav lüüa Vaprusel, kui uljalt rünnakule tõtanud kodumeeskond magas maha meie poiste kontra ja seekord Ander ei eksinud. 3:2 võit tugeva vastase üle sai tõsiasjaks, kui peale väravat pall keskringi toimetati ja kohtunik kohtumise lõppenuks tunnistas.

Täname vastast hea väljaku ja hea mängu eest, ning soovime noortele Tartu kuttidele edu!

 

Käesoleval nädalal saab meie mängijate tegemisi staadionitel vaadata veel viiel korral, kui kolmapäeval on võistlustules meie tüdrukud, kes mängivad Pärnus. Esiliiga mehed sõidavad samal päeval külla Sillamäele ja pühapäeval kohtutakse Paides sealse meeskonnaga. Laupäeval avavad oma hooaja meie U11 poisid ja Pühapäeval sõidavad Saku Sportinguga kohtuma meie U13 poisid!

Näeme staadionil!

No votes yet
Jaga |
veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus