Tüdrukutele teine võit järjest

Reede 3. septembril kohtusid meie pisikesed neiud kodus FC Flora esindusega. Kevadises ringis tuli Tallinnas vastu võtta võrdsete heitluses rumal 0:2 kaotus ja seega olid plikad suurt tahtmist täis end tõestada. Kuigi vastane asus tabelis viimasel real, nurjas just nende kodune võit võimaluse Vändra neidudel saavutada meistrivõistlustel klomas koht. Reedene mäng algas tuliselt. Mõlema värava all oli palju sagimist, kuid pall ei tahtnud kuidagi sisse minna ei ühel ega ka teisel poolel. Siiski õnnestus poolaja keskel Hanna- Eliise Mägi soolost 1:0 juhtima asuda. Rõõmu ei olnud kauaks, kuna mõni minut enne poolajavilet suutsid vastased seisu karistuslöögist viigistada. Teise poolaja algus oli kehvemast kehvem. Tüdrukud magasid nurgalöögist maha florakate ründaja ja kohe leitigi ennast juba tagaajaja rollist. See värav andis aga hoopis indu juurde Vändrale ja just meie plikad olid need kes skoorisid mängus veel kahel korral. Väravate autoriks taas Hanna-Eliise Mägi. Lõpuvile kõlades näitaski tabloo 3:2 meie tüdrukute paremust ja teine võit sellel nädalal tuli tabelisse juurde kirjutada.

Your rating: Puudub Average: 5 (1 vote)