U11 poisid teenisid pronksi!

U11 poisid teenisid pronksi!

15.01.2017 osalesid meie U11 poisid Valgas Warrior Cupil. Turniirilt koguti neli võitu ja kaks kaotust, kusjuures mõlemad kaotused tuli vastu võtta lõunanaabritelt Lätist, kes hõivasid ka mõlemad turniiri kaks esimest rida.

Turniiril osalesid:
Mirko
Jasper 2 väravat
Dario 4 väravat
Kevin Jaan Joosep 3 väravat
Jürgen 2 väravat
Kaur 
Armin 3 väravat

 

JK Vändra Vaprus - Valga FC Warrior 4:0

JK Vändra Vaprus - Valmiera 2:4

JK Vändra Vaprus - Smiltene II 3:1
JK Vändra Vaprus - FC Elva punane 2:0

 

Poolfinaal:

JK Vändra Vaprus - Smiltene I 0:2

 

3-4 koht

JK Vändra Vaprus - FC Elva valge 1:0

 

Päev algas kenasti turniiri korraldajate vastu 4:0 võiduga. Teises kohtumises madistati turniiri hilisema võitja Valmieraga, kus peale uimast algust jäi aega puudu, et mängu tagasi tulla ning 2:4 kaotus oli tõsiasi. Selg vastu seina mindi kolmandas kohtumises vastakuti Smiltene II võistkonnaga ja meie tahe oli parem. 2:0 võit ja vastased edasisest konkurentsist väljas. Alagrupi viimases kohtumises vajasime viiki, et tagada pääs nelja tugevama hulka ja poisid said sellega kenasti hakkama. 3:1 võit FC Elva punaste üle ja teine koht alagrupis tähendas edenemist poolfinaali.

Kui algrupis alistasime Smiltene teise satsi, siis poolfinaalis tegi esimene sats meile tagasi. Kahjuks ebaõnnestus selles mängus kokkulepitud rünnaku alustamine ja korra magasime mehe maha ning 0:2 kaotusega tuli vastasele õnne soovida ja suunduda 3.-4 koha kohtumisele. Päeva viimases kohtumises oli isu suur, kuna vastaseks suvel meie selja prügiseks teinud FC Elva valge oli vaja paika panna. Võimalus paika panekuks selles kohtumises oli mõlemal võistkonnal, kuid oma värava selles mängus lõi ära Jaan Joosep, kes valiti ka meie võistkonna parimaks mängijaks turniiril.

 

Treener Ranet lepik võttis turniiri kokku järgmiselt: "Turniir oli meile natuke harjumatus formaadis, mis vajas poistele natuke rohkem kohanemiseks aega, kui soovinuks. Samas mäng mängult läksid meie esitused järjest julgemaks ja paremaks, mis oligi ju üks eesmärkidest. Kahjuks ei olnud valmis mänguks Valmiera vastu, mis ei võimaldanud meil alagruppi võitu noolida, kuid tulemus oli aus. Turniiril eristusid teistest neli esimest ja ülejäänud kuus olid ühtlased. Esinelikust võinuks turniiri võita kes iganes, kuid tegu on ikkagi alles noorte mängumeestega, kus stabiilsem sats reeglina võidab. Üldjoontes jään poistega rahule, kuid pikk-pikk tee on veel minna."

 

I koht FK Vlmiera

II koht Smiltene I

III koht JK Vändra Vaprus

 

Täname turniiri eest ja soovime kõigile võistkondadele jaksu treenimisel!

 

No votes yet
Jaga |
veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus