Vändra 2, Raasiku 1 - kolm silma tabelis!

Vändra 2, Raasiku 1 - kolm silma tabelis!

Täna, 12.03.2017 sõitis meie klubi esindusmeeskond esmakordselt ajaloos Raasikule, et seal maha pidida Esiliiga B II vooru kohtumine kohaliku Jokeriga. Tõsi, aasta tagasi kohtusid samad võistkonnad EJL Halliturniiril, kus Vändra poisid korralikult vastasest üle sõitsid, kuid punktidele mäng on selgelt midagi muud ja lihtsat kohtumist ei oodanud, vähemalt meist, täna mitte keegi. 

Mäng Raasiku kunstmurul algas Vändrale üsna närviliselt ja selgelt oli näha, et kodusats tahab täna võtta kõik, mis võtta annab. Suured raskused olid mängu ülesehitusega ja käikude leidmisega ettepoole, millest tulenevalt tekkis väga palju eksimusi oma väljakupoolel, mis oli aga vesi kohalike veskile. Õnneks saadi esmasest ehmatusest üle ning mängu 22. minutil õnnestus Oliver Ojalal meie poisid nurgalöögist juhtima viia. Olukorrale eelnes korralik soolo Anderi poolt, kelle löögi aga puurilukk tõrjus. Kõigest seitse minutit hiljem kahekordistas eduseisu Toomas Mangusson, kes realiseeris ühe vähestest loogiliselt välja mängitud rünnakutest. Tundus, et olemegi sõiduvees ja kohe tekkis samal mängumehel võimlaus poole tunniga mäng lukku panna ning ära otsustada, kuid mängu parimat momenti meeskonna kapten kahjuks korralikult lõpetada ei suutnud. Hoopis vastased nõelasid kontrast poolaja lõpuks ühe tagasi ja nüüd läks taas mänguks.

Teine poolaeg püüdsid Karud oma mängu natukene kiiremaks, natuke agressiivsemaks ja natukene näljasemaks ajada, kuid kahjuks peale võitluse platsil midagi ei muutunud. Küll poolaja alguses tekitas enesele suurepärase võimaluse Ander, kelle läbimurde järel sooritatud löök napilt väravast mööda vuhises. Vastase võimalused tekkisid peamiselt standarditest, mida nad trennis kõvasti ka harjutada on saanud, kuid kodutöö oli meie poistel tehtud ja erilisi raskusi nende tõrjumine seekord ei tekitanud. Mitmel korral siiski lasti vastane lihtsalt löögile, kuid meie õnneks viigiväravat siiski ei sündinud. Teistkordselt oleks võinud mängule punkti panna Ranet, kelle koostöö Anderi ja Maigoga viis silmitsi vastase kindamehega, kellele mängiv treener aga lähilöögist kõhtu virutas. Võitlus jätkus, sest kumbki ei olnud veel alla andnud. Stsenaarium sama. Vastasele ohtralt seisvaid palle ja meie poisid pigem kontraga. Mängu lõpus võidetigi keskväljal pall ja Toomase kena läbisööt viis noorukese Harrise täiesti 1vs1 olukorda, kuid kahjuks enne lööki hoo maha võtmine ei olnud parim otsus ja sinna see värav jäi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et hooaja alguse rabe mängupilt mõlemalt satsilt erilist muljet ei avaldanud. Kiita tuleb aga tahet ja võitlust, mida väljakule jäeti. Seekord saime punktid kätte võitluse ja raske tööga, mis praeguses seisus on aga olulisem, kui ladus mänguilu.

Jokerile edu ja värvige Raasiku veel punasemaks - see on äge!

 

Oma järgmise kohtumise peab Vändra Vaprus võõrsil Nõmme Kalju FC U-21 meeskonna vastu. Tule omasid toetama!

Your rating: Puudub Average: 4 (3 votes)
Jaga |
veebilehe disain ja arendus | Veebilehe majututus